Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Mirra Tesori d`Oriente dla kobiet i mężczyzn

Mirra Tesori d`Oriente dla kobiet i mężczyzn

dymny

Mirra marki Tesori d`Oriente to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i piwonia; nutami serca są mirra, opoponaks, benzoes i ambra; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, wanilia i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Piwonia

Mirra Opoponaks Benzoes Ambra

Drzewo sandałowe Cedr Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mirra by Tesori d`Oriente.

Casmir
Vanilla Fields
Battito d`Ali
Cabotine Moon Flower

Mirra Recenzje Perfum

Roxi88
Roxi88

Podobieństwo Mirry do Casmir Choparda jest naprawdę ogromne. Jednakże Mirra jest wzbogacona cięższą, kadzidlaną nutą, której brakuje oryginałowi. Po zakupie Mirry marzyłam o perfumach Casmir, wyobrażałam sobie, że będą doskonalsze, ale kiedy już kupiłam Choparda (w ciemno) zdecydowanie z tej dwójki wolę Mirrę. W moim odczuciu jest to głębszy zapach. Trwałość i projekcja rewelacyjna. Zapach jest dalej wyczuwalny po 10 godzinach od aplikacji.

amanda
amanda

Jest w nim podobieństwo do Cashmir.
Mirra z imbirem wydobywają wspólnie zapach lekko ostry, ze świeżym orzezwiającym imbirem .
Jednakże nic dalej się nie dzieje, wszystko pozostaje na tej samej linii bez zmian .Nic nie ewoluuje , nie zmienia natężenia. Praktycznie zostaje cały czas ta sama tonacja.
Osobiście za Cashmirem nie przepadam więc nie będę rozpływać się nad jednak zdecydowanie tańszą jego wersją .
Ale jej wielbicielki mogą dłużej nacieszyć się 100ml. pojemnością .

Mirra by Tesori d`Oriente 3.69 out of 5 based on 16 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Mirra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Mirra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mirra marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mirra marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Slava Zaitsev Maroussia Moschino Moschino Chopard Casmir Tesori d`Oriente Aegyptus Calvin Klein Obsession Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Avon Christian Lacroix Absynthe Oriflame Amber Elixir Madonna Truth or Dare Lolita Lempicka Si Lolita Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Serge Lutens Sa Majeste la Rose Rihanna Rogue Aquolina Black Sugar Nina Ricci L'Air du Temps Jessica Simpson Fancy Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Christian Dior Poison