Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Marrakech Patchouli E Ginger Tesori d`Oriente dla kobiet

Marrakech Patchouli E Ginger Tesori d`Oriente dla kobiet

Marrakech Patchouli E Ginger Tesori d`Oriente dla kobiet Zdjęcia

Marrakech Patchouli E Ginger marki Tesori d`Oriente to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Marrakech Patchouli E Ginger został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula i imbir.

Paczula Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marrakech Patchouli E Ginger by Tesori d`Oriente.

Angel

Marrakech Patchouli E Ginger Recenzje Perfum

Marrakech Patchouli E Ginger by Tesori d`Oriente 2.20 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marrakech Patchouli E Ginger marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marrakech Patchouli E Ginger marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Lancome Miracle Homme Costes Costes Acqua di Biella Baraja La Perla Touch Grigio Perla Diptyque L'Eau Trois Zirh Ikon Indult Reve En Cuir Cuba Paris Cuba Orange Detaille Yatching Profumi di Pantelleria Dammuso Bath and Body Works Riceflower & Shea