Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Marrakech Neroli E Cardamomo Tesori d`Oriente dla kobiet

Marrakech Neroli E Cardamomo Tesori d`Oriente dla kobiet

Marrakech Neroli E Cardamomo Tesori d`Oriente dla kobiet Zdjęcia

Marrakech Neroli E Cardamomo marki Tesori d`Oriente to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Marrakech Neroli E Cardamomo został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli i kardamon.

Neroli Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marrakech Neroli E Cardamomo by Tesori d`Oriente.

Cruise Collection - Escale a Portofino
Silences
Infusion d'Iris
Eau de Néroli Doré
4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil

Marrakech Neroli E Cardamomo Recenzje Perfum

Hagakure
Hagakure

Moim zdaniem to dobry zamiennik dla Prada infusion d'iris. Na początku się nie przestraszcie: zapach jest jest jak ostra, retro woda kolońska dla panów i w tej fazie przypomina mi M&W 4711 Oryginale, ale zaraz po przeschnięciu, gdy chmura spirytusu i świeżo ciętych łodyg się osusza, aromat się odrobinę wysładza i staje bardziej pudrowy, a tu już bardzo mi przypomina Irysa od Prady. Trwały to może i jest, ale ekstremalnie blisko-skórny. Nie wiem jak z aplikacja na włosy i obrania, robiłam tylko test nadgarstkowy. Tu perfum wypada nieźle: zapach nie razi syntetycznością, bardzo się zgrabnie układa na skórze, czyli ponownie Tesori reprezentuje znacznie lepsza jakość niż można było się spodziewać w takie cenie. Dla miłośników zielonych uniseksów chylących się wdzięcznie w stronę retro wód kolońskich wart posiadania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Marrakech Neroli E Cardamomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Marrakech Neroli E Cardamomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marrakech Neroli E Cardamomo marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marrakech Neroli E Cardamomo marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tesori d`Oriente Mirra Rihanna Rogue Madonna Truth or Dare Bvlgari Jasmin Noir Lolita Lempicka Si Lolita Iceberg The Iceberg Fragrance Chanel Coco Eau de Toilette Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Chanel Coco Eau de Parfum DSQUARED² She Wood Estée Lauder Pleasures Yves Rocher Moment de Bonheur Nike Nike Pink Woman Tesori d`Oriente Vaniglia e Zenzero del Madagascar Yves Saint Laurent Belle d`Opium Eau de Parfum Éclat Chopard Casmir Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Tesori d`Oriente Aegyptus Kenzo Flower in the Air Annick Goutal Duel