Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Marrakech Neroli E Cardamomo Tesori d`Oriente dla kobiet

Marrakech Neroli E Cardamomo Tesori d`Oriente dla kobiet

narcotic
Marrakech Neroli E Cardamomo Tesori d`Oriente dla kobiet Zdjęcia

Marrakech Neroli E Cardamomo marki Tesori d`Oriente to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Marrakech Neroli E Cardamomo został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli i kardamon.

Neroli Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marrakech Neroli E Cardamomo by Tesori d`Oriente.

Cruise Collection - Escale a Portofino
Silences
Eau de Néroli Doré
4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil
Chanel N°19

Marrakech Neroli E Cardamomo Recenzje Perfum

Hagakure
Hagakure

Moim zdaniem to dobry zamiennik dla Prada infusion d'iris. Na początku się nie przestraszcie: zapach jest jest jak ostra, retro woda kolońska dla panów i w tej fazie przypomina mi M&W 4711 Oryginale, ale zaraz po przeschnięciu, gdy chmura spirytusu i świeżo ciętych łodyg się osusza, aromat się odrobinę wysładza i staje bardziej pudrowy, a tu już bardzo mi przypomina Irysa od Prady. Trwały to może i jest, ale ekstremalnie blisko-skórny. Nie wiem jak z aplikacja na włosy i obrania, robiłam tylko test nadgarstkowy. Tu perfum wypada nieźle: zapach nie razi syntetycznością, bardzo się zgrabnie układa na skórze, czyli ponownie Tesori reprezentuje znacznie lepsza jakość niż można było się spodziewać w takie cenie. Dla miłośników zielonych uniseksów chylących się wdzięcznie w stronę retro wód kolońskich wart posiadania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Marrakech Neroli E Cardamomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Marrakech Neroli E Cardamomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marrakech Neroli E Cardamomo marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marrakech Neroli E Cardamomo marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Rogue Tesori d`Oriente Mirra Madonna Truth or Dare Pierre Balmain Ambre Gris Bvlgari Jasmin Noir Lolita Lempicka Si Lolita Louis Feraud Louis Feraud Iceberg The Iceberg Fragrance Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Ghost Ghost Chanel Coco Eau de Toilette DSQUARED² She Wood Chanel Coco Eau de Parfum Estée Lauder Pleasures Elie Saab Le Parfum Yves Rocher Moment de Bonheur Clinique Calyx Pierre Balmain Eau d’Ivoire Guerlain Insolence Eau Glacee Yves Saint Laurent Belle d`Opium Eau de Parfum Éclat