Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Legno di Guajaco Tesori d`Oriente dla mężczyzn

Legno di Guajaco Tesori d`Oriente dla mężczyzn

Legno di Guajaco marki Tesori d`Oriente to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, pomarańcza i neroli; nutami serca są lawenda, kardamon, czarny pieprz, szałwia, estragon i drzewo gwajakowe; nutami bazy są irys, cedr, drzewo sandałowe, piżmo, tytoń, kumaryna i fasolka tonka.

Bergamotka Mandarynka Pomarańcza Neroli

Lawenda Kardamon Czarny pieprz Szałwia Estragon Drzewo gwajakowe

Irys Cedr Drzewo sandałowe Piżmo Tytoń Kumaryna Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legno di Guajaco by Tesori d`Oriente.

Legno di Guajaco Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapach przede wszystkim razi mnie chemią, jakąś syntetycznością. Gwajak w innych kompozycjach pachnie przyjemnie, czasem dodaje tej ´´kropki nad i´´ do całości, ale tu mnie tylko drażni.
Jest mocno wyczuwalny choć z drugiej strony jakiś taki dziwny jakby nienauralny. Nie chciałabym, aby mój mąż tak pachniał.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Legno di Guajaco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Legno di Guajaco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legno di Guajaco marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legno di Guajaco marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Chanel Coco Mademoiselle Bijan Bijan With a Twist for Men Guerlain Iris Ganache Honore des Pres Chaman`s Party Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Sonoma Scent Studio Sienna Musk Rasasi Dhaneloudh Al Nafees Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Reminiscence Ambre Clive Christian C for Men Lolita Lempicka Minuit Noir