Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jasmin di Giava Tesori d`Oriente dla kobiet

Jasmin di Giava Tesori d`Oriente dla kobiet

kakaowy

Jasmin di Giava marki Tesori d`Oriente to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna, bergamotka i mandarynka; nutami serca są brzoskwinia, jaśmin, konwalia, marakuja i czerwone jagody; nutami bazy są paczula, wanilia, czekolada, karmel i ambra.

Pomarańcza Cytryna Bergamotka Mandarynka

Brzoskwinia Jaśmin Konwalia Marakuja Czerwone jagody

Paczula Wanilia Czekolada Karmel Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin di Giava by Tesori d`Oriente.

Angel
Chocolat

Jasmin di Giava Recenzje Perfum

monika690
monika690

Faktycznie, nieco podobny do Angela, ale to podobieństwo powierzchowne. To taka tania wersja Angela, zalatująca syntetycznością. Trwałość całkiem przyzwoita. Polecam jako ciekawostkę do testów.

Jasmin di Giava by Tesori d`Oriente 3.59 out of 5 based on 18 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Jasmin di Giava, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Jasmin di Giava, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin di Giava marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin di Giava marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Torrente L`Or de Torrente Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Yves Rocher So Elixir Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Juicy Couture Couture Couture Lanvin Eclat d’Arpège Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Yves Rocher Yria Avon Far Away Christian Dior Hypnotic Poison Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Cacharel LouLou Avon Christian Lacroix Absynthe Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Yves Rocher Voile d'Ambre Montblanc Femme de Montblanc Laura Biagiotti Venezia 2011 Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette