Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Frangipani delle Indie Tesori d`Oriente dla kobiet

Frangipani delle Indie Tesori d`Oriente dla kobiet

Frangipani delle Indie marki Tesori d`Oriente to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak plumeria.

Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frangipani delle Indie by Tesori d`Oriente.

Infusion de Fleur d'Oranger
Just Precious

Frangipani delle Indie Recenzje Perfum

Kipi
Kipi

Kupiłam je, bo były wszystkim, czego do tej pory szukałam, choć nie potrafiłam tego znaleźć ani nazwać. To zapach idący w stronę orientu, wyjątkowy i tajemniczy. Nie ma w sobie nic z mainstreamowych, kwiatowo-owocowych pachnideł, których używa większość Polek. Jest głębszy, bardziej intrygujący. Jest także zapachem silnej indywidualności. To perfumy zwracające uwagę mężczyzn, które mają w sobie swoiście męskie nuty. Wiele razy odnosiłam wrażenie, że kiedy mężczyźni je wyczuwają, przez chwilę zastanawiają się, czy to zapach kobiecy, czy męski, po czym dochodzą do wniosku, że jednak kobiecy.

Zużyłam całe opakowanie, zapach mi się nie znudził, ani razu nie rozbolała mnie od niego głowa, nie miał mocnego, alkoholowego podtekstu jak większość drogeryjnych pachnideł za 30 zł. A jednak nie jest to pełnia. Do prawdziwego Orientu i arabskiej tajemniczości tym perfumom daleko. To tylko tani półśrodek dla dziewczyn takich jak ja: studentek, które szukają czegoś więcej, ale nie mają na to pieniędzy. Kiedy już je zużyjemy i dojrzejemy, pojawia się apetyt na prawdziwe perfumy pachnące Bliskim Wschodem.

Hagakure
Hagakure

Jeżeli ktoś chce mieć La Perla Just Precious za dosłownie grosze, to dla mnie oba zapachy są praktycznie nie do rozróżnienia, a używałam Just Precious trochę...no, może przyznam, że TdO jest jeszcze bardziej wyrazisty, gorzkawy i czuć w nim kwiat pomarańczy, albo nawet pokusiłabym się o doszukiwanie petitgrain'u. Zapach jest świetlisty, przestrzenny (! co już uważam za duży atut perfum niskobudżetowych) i aż chce się powiedzieć, że czuć w nim zawiesisty nektar kwiatów, przy czym nie przytłacza i nie daje po nosie landrynkową słodyczą, jeśli jest w nim jakaś lepkość to właśnie roślinnych soków. Nieszczególnie się rozwija, choć po 1 godzinie robi się nieco cięższy, bardziej duszący i odsłania zieloność łodyg, to niewiele, ale to żaden zarzut przy tej półce cenowej, ważne, że "jest dobrze" i komfortowo. Pomimo, że aktualnie nie gustuję w takich niewinnych zapaszkach zbudowanych na białych kwiatach uważam, że jest to jeden z najlepszych zapachów TdO.
Może niektórzy nie będą w stanie wybaczyć mi takiej zuchwałości, ale po zderzeniu z Champaca Absolute (i proszę nie zrozumieć mnie źle, zapach dla mnie całkiem przyzwoity z kwiatowych, ale za tę cenę...) można by równie dobrze przelać plumerię indyjską do "urny" Toma Forda z etykietką Frangipani L'Elixir albo Frangipani Assoluto i serwować jako takiego skomercjalizowanego niszowca ;)

marleen
marleen

Jest plumeria, kremowa i odrobinkę pudrowa. Wyczuwam kwiat pomarańczy, który nie jest słodki lecz gorzki. Wyczuwam także gardenię, być może to ona nadaje gorzkiego wymiaru. Średnia trwałość, na zasadzie mgiełki. Cena za 100ml nie wymaga więszej projekcji.
Zgadzam się z basią 88, pachnie jak kwiaciarnia. Odrobinę wilgotna i parna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frangipani delle Indie marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frangipani delle Indie marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Infusion d'Iris Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Lancome Tresor Lancome Miracle Jil Sander Simply Jil Sander Cacharel Noa Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Burberry London Kenzo Kenzo Amour Serge Lutens La Fille de Berlin Chanel Allure Sensuelle Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Rocher Rose Oud Cacharel Eden Michael Kors Michael Kors White Hermes Eau de Néroli Doré Yves Rocher Pur Desir de Mimosa Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Annick Goutal Duel Narciso Rodriguez Essence