Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Frangipani delle Indie Tesori d`Oriente dla kobiet

Frangipani delle Indie Tesori d`Oriente dla kobiet

Frangipani delle Indie marki Tesori d`Oriente to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak plumeria.

Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frangipani delle Indie by Tesori d`Oriente.

Infusion de Fleur d'Oranger
Just Precious

Frangipani delle Indie Recenzje Perfum

Hagakure
Hagakure

Jeżeli ktoś chce mieć La Perla Just Precious za dosłownie grosze, to dla mnie oba zapachy są praktycznie nie do rozróżnienia, a używałam Just Precious trochę...no, może przyznam, że TdO jest jeszcze bardziej wyrazisty, gorzkawy i czuć w nim kwiat pomarańczy, albo nawet pokusiłabym się o doszukiwanie petitgrain'u. Zapach jest świetlisty, przestrzenny (! co już uważam za duży atut perfum niskobudżetowych) i aż chce się powiedzieć, że czuć w nim zawiesisty nektar kwiatów, przy czym nie przytłacza i nie daje po nosie landrynkową słodyczą, jeśli jest w nim jakaś lepkość to właśnie roślinnych soków. Nieszczególnie się rozwija, choć po 1 godzinie robi się nieco cięższy, bardziej duszący i odsłania zieloność łodyg, to niewiele, ale to żaden zarzut przy tej półce cenowej, ważne, że "jest dobrze" i komfortowo. Pomimo, że aktualnie nie gustuję w takich niewinnych zapaszkach zbudowanych na białych kwiatach uważam, że jest to jeden z najlepszych zapachów TdO.
Może niektórzy nie będą w stanie wybaczyć mi takiej zuchwałości, ale po zderzeniu z Champaca Absolute (i proszę nie zrozumieć mnie źle, zapach dla mnie całkiem przyzwoity z kwiatowych, ale za tę cenę...) można by równie dobrze przelać plumerię indyjską do "urny" Toma Forda z etykietką Frangipani L'Elixir albo Frangipani Assoluto i serwować jako takiego skomercjalizowanego niszowca ;)

marleen
marleen

Jest plumeria, kremowa i odrobinkę pudrowa. Wyczuwam kwiat pomarańczy, który nie jest słodki lecz gorzki. Wyczuwam także gardenię, być może to ona nadaje gorzkiego wymiaru. Średnia trwałość, na zasadzie mgiełki. Cena za 100ml nie wymaga więszej projekcji.
Zgadzam się z basią 88, pachnie jak kwiaciarnia. Odrobinę wilgotna i parna.

basia88
basia88

pachnie jak kwiaciarnia tylko intensywniej

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frangipani delle Indie marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frangipani delle Indie marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Sensuelle Prada Infusion d'Iris Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Cacharel Noa Burberry London Bvlgari Jasmin Noir Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Kenzo Kenzo Amour Elizabeth Arden Sunflowers Lalique Amethyst Hermes Eau des Merveilles Hermes Eau de Néroli Doré D`Orsay Tilleul Annick Goutal Duel Tom Ford Cafe Rose L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Escada Especially Escada Versace Vanitas Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Bvlgari Omnia Amethyste