Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fiore del Dragone Tesori d`Oriente dla kobiet

migdałowy
orzechowy
Fiore del Dragone Tesori d`Oriente dla kobiet Zdjęcia

Fiore del Dragone marki Tesori d`Oriente to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są migdał, pitahaya i morela; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy, tuberoza i ylang-ylang; nutami bazy są wanilia, piżmo, ambra i drzewo sandałowe.

Migdał Pitahaya Morela

Jaśmin Kwiat pomarańczy Tuberoza Ylang-ylang

Wanilia Piżmo Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiore del Dragone by Tesori d`Oriente.

Hypnotic Poison
Cabotine Rosalie
Hypnotic Poison Eau de Parfum
Hypnotic Poison Eau Secrete

Fiore del Dragone Recenzje Perfum

DeepScent
DeepScent

Kolejny przykład na to, że można ładnie pachnieć za niewielkie pieniądze. Czytałam poprzednie recenzje i prawie każdy porównał ten zapach do klasyka hypnotic poison Diora. Ja również dostrzegam to podobieństwo, nie chciałabym się jednak na nim skupiać w tej recenzji, bo nie ważne do czego zapach jest podobny. Porównywanie diora do tesori'd Oriente również skończyłoby się tym, że okazałoby się, że jakość Diora jest zdecydowanie lepsza. Nic dziwnego, chociażby biorąc pod uwagę cenę. Wrócę jednak do zapachu Fiore del Dragone. Jest on bardzo dobrze skomponowany i zrównoważony. Główne nuty wybijają się słodyczą. Równoważy ją jednak lekka goryczka migdału. Bardzo dobrze wpływa to na całość. Po dłuższej chwili zapach przeradza się w miks drzewa sandałowego, piżma i wanilii z lekką nutą owocowo-kwiatową. Orientalny, ciekawy, zaskakujący. I co najważniejsze dla mnie niebanalny.

veryrude
veryrude

Nie wąchałam jeszcze nigdy Hypnotic Poison, ale po wypróbowaniu tych perfum - zdecydowanie muszę to zrobić.

Niesamowicie intrygujący zapach. Ani migdały, ani wanilia nie są takie oczywiste i proste, czuć, że przemawia za niby jakiś kwiat i jakiś owoc. Myślę, że taki zapach sprawdzi się idealnie nie tylko w zimniejsze pory roku, ale także w deszczowe dni i wieczorem.

Osobiście odebrałam je jako "dojrzalszą" wersję Amor Amor Cacharel, chociaż teoretycznie mają zupełnie inne nuty zapachowe. Fiore del Dragone to Amor Amor kilka lat później - kobieta doświadczona, świadoma swojej kobiecości, zmysłowa i pełna uroku, która nie straciła "amorowej" słodyczy, za to zyskała odrobinę "przypraw".

Bogna111
Bogna111

Aluminiowe, tandetne opakowanie, które łatwo się wgniata.Przy upadku na podłoge pozostaje wgniecenie nie do usunięcia.Zapach totalnie niskopółkowy, drogeryjny.Mocna chemia.Cena niecałe 30 zł za butelkę 100ml odzwierciedla jakość zapachu. Lubię orient, ale nie w wydaniu niskiej półki w osiedlowej perfumerii.

Tam
Tam

Udana kompozycja w lekkim, nietłukącym opakowaniu. Podobnie, jak Mad-Lainey, gotowam odbyć podróż, by poznać zapach smoczego kwiatu w naturze, jeśli rzeczywiście tak pachnie - uwodzicielsko i oszałamiająco. Obecnie trudno mi zweryfikować, czy tak rzeczywiście pachnie ta roślina, czy zmieszanie składników wiernie odwzorowuje naturę. Mam słabość do zapachu migdałów, więc i tutaj ten składnik mój nos wyróżnia z zadowoleniem.Całość bujna, kwietna, ze sporą projekcją i trwałością. Gdy masz wrażenie, że zapach ucichł i pożegnał się po kilku godzinach, on pojawia się znowu, zaskakując swą trwałością. Klimat, moc i trwałość, duża projekcja wpisuje go zdecydowanie w grupę orientów, jako dalekiego krewnego trucizn Diora, ale nie czarujmy się, trucizn nie zastąpi :)
Opakowanie bezsprzecznie wygodne, wrzuca się w bagaż bez obawy o potłuczenie, ma to swoje plusy w podróżach, tu jakość zapachu jest rekompensatą taniutkiego i banalnego metalowego opakowania.
Rekomenduję lubiącym orient, to jest przyzwoicie skonstruowany, ciekawy zapach w dostępnej cenie.
W chłodny, słoneczny, jesienny dzień prezentuje się najpiękniej, spodobał się nawet miłośniczce kwietnych kompozycji, która do tej pory unikała orientów.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Elegancka blizniaczka Hypnotic Poison...
Fiore Del Dragone... jesli tak naprawde pachnie smoczy kwiat, to ja bukuje pierwszy lepszy lot do Chin by w nocy moc poczuc jego aromat
Fiore Del Dragone jest cudna siotra blizniaczka Hypnotic Poison. I o wiele tansza!!!!
Pachnie mieszanka migdalow, jasminu, wanilii. Posiada jeszcze dosc rzadka nute Pitay'i - tropikalnego owocu, ktory dodaje zapachowi odrobiny lekkosci, ktorej czasem brakuje killerowi Dior'a
Fiore Del Dragone jest zapachem wysokiej jakosci - jest trwaly, moc rowniez nie pozostawia wiele do zyczenia.
Ma jeszce jedna WIELKA zalete - gdy wybierzesz sie w podroz - mozesz spac spokojnie, poniewaz buteleczka sie nie stlucze. Jest zrobiona z polerowanej stali, ktora chroni perfumy przed wysoka temperatura i nie stlucze sie gdy niechcacy stracimy ja z toaletki.

Uwazam ze zapach jest wielowymiarowy, projekcja jest wyjatkowo udana.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Fiore del Dragone, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Fiore del Dragone, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiore del Dragone marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiore del Dragone marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dolce Vita Lolita Lempicka Si Lolita Christian Dior Poison Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Oriflame M by Marcel Marongiu Thierry Mugler Innocent Christian Dior Dior Addict Guerlain Shalimar Hermes Elixir des Merveilles Lancome Miracle Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Rocher Neonatura Cocoon Chanel Allure Sensuelle Calvin Klein Obsession Nina Ricci Ricci Ricci Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Chanel Allure eau de parfum Chopard Casmir Tom Ford Sahara Noir Pierre Balmain Ambre Gris