Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Baobab Tesori d`Oriente dla mężczyzn

Baobab Tesori d`Oriente dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 3

Baobab marki Tesori d`Oriente to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak egzotyczne drzewa.

Egzotyczne drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baobab by Tesori d`Oriente.

Baobab Recenzje Perfum

Baobab by Tesori d`Oriente 3.25 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Baobab, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Baobab, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baobab marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baobab marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Jean Patou Voyageur Gap Washed Cotton No.784 Hollister Jake Tom Ford Italian Cypress Germaine Monteil Royal Secret for Men Azzaro Twin for Men Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Alfred Dunhill Dunhill Black Gin Tonic Happy Hour Men Profumi del Forte By Night Black Black Phoenix Alchemy Lab Yurei