Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Ambra Indiana Tesori d`Oriente dla kobiet i mężczyzn

Ambra Indiana Tesori d`Oriente dla kobiet i mężczyzn

Ambra Indiana marki Tesori d`Oriente to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, mięta i nuty zielone; nutami serca są lawenda, konwalia, kwiat pomarańczy, kardamon i cynamon; nutami bazy są ambra, wanilia, piżmo, fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mięta Nuty zielone

Lawenda Konwalia Kwiat pomarańczy Kardamon Cynamon

Ambra Wanilia Piżmo Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambra Indiana by Tesori d`Oriente.

Cuba Gold

Ambra Indiana Recenzje Perfum

Ambra Indiana by Tesori d`Oriente 3.57 out of 5 based on 9 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Ambra Indiana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Ambra Indiana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambra Indiana marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambra Indiana marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gres Cabotine Lolita Lempicka Si Lolita Oriflame Architect Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Madonna Truth or Dare Sarah Jessica Parker Twilight Hermes Elixir des Merveilles Oriflame Amber Elixir Night Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Torrente L`Or de Torrente Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Oriflame Manful Miraculum Byc Moze...Rome Yves Rocher Neonatura Cocoon Mauboussin Emotion Divine Lacoste Style in Play Tesori d`Oriente Marrakech Ambra e Zafferano Miraculum Byc Moze...Pariz Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Oriflame Sir Avebury