Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Aegyptus Tesori d`Oriente dla kobiet

Aegyptus Tesori d`Oriente dla kobiet

Aegyptus marki Tesori d`Oriente to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, ylang-ylang, nuty owocowe i nuty zielone; nutami serca są irys, jaśmin, róża, papirus, przyprawy i nymfeida; nutami bazy są piżmo, nuty orientalne, nuty drzewne i nuty pudrowe.

Bergamotka Ylang-ylang Nuty owocowe Nuty zielone

Irys Jaśmin Róża Papirus Przyprawy Nymfeida

Piżmo Nuty orientalne Nuty drzewne Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aegyptus by Tesori d`Oriente.

Bois Farine
Vaniglia e Zenzero del Madagascar

Aegyptus Recenzje Perfum

miss_nerd
miss_nerd

Mocny, żywiczny zapach; ale nie żywiczny w sensie las, tylko żywiczny w sensie asfalt - bitum - mumia.

Perfumy opisane są jako "kyfi". Tą nazwą określano kadzidła używane w starożytnym Egipcie, które mogły zawierać różne składniki m.in. sosnę, cynamon, miód, mirrę i naturalny asfalt.

Ta kompozycja łączy w sobie kojące nuty balsamiczne i ostre żywiczno-asfaltowe, przenosi nas do starożytnych świątyń i kościołów Bliskiego Wschodu.

Perfumy zdecydowanie niekonwencjonalne, niedzisiejsze, wyłącznie dla osób o specyficznych zainteresowaniach.

Mirra, kadzidło, kyfi.

Hail Anubis,
Guardian of the Duat, Keeper of the Dead,
the Divine Lawyer, Weigher of Hearts, Master of Ammit,
Beloved son of Osiris, leader of the souls to the light,
Protector of the Living, patron of hounds, I honor you.

basia88
basia88

ponadczasowy zapach,pachnie jak grobowiec,jak Egipt skąpany słońcem wśród kadzideł.Zioła,czuć coś gryzącego,dusznego.Miło powąchać,ale nosić na sobie niekoniecznie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Aegyptus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Aegyptus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aegyptus marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aegyptus marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Tesori d`Oriente Mirra Christian Dior Poison Estée Lauder Sensuous Noir Madonna Truth or Dare Chopard Casmir Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Calvin Klein Obsession Oriflame Amethyst Fatale Chanel Coco Eau de Parfum Pierre Balmain Ambre Gris Christian Dior Dune Molinard Habanita Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Givenchy Organza Indecence Cartier Le Baiser Du Dragon Avon Far Away Guerlain Shalimar Parfum Initial Slava Zaitsev Maroussia Guerlain La Petite Robe Noir