Marki » T-Z » « Grupy

Thé Glacé Aqua Parfum (Russian Gold Edition) Terry de Gunzburg dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Thé Glacé Aqua Parfum (Russian Gold Edition) Terry de Gunzburg dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Thé Glacé Aqua Parfum (Russian Gold Edition) marki Terry de Gunzburg to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Thé Glacé Aqua Parfum (Russian Gold Edition) został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak werbena cytrynowa, grejpfrut, migdał, białe kwiaty, lawenda, czarna herbata, kamfora, mate, mech dębowy i piżmo.

Werbena cytrynowa Grejpfrut Migdał Białe kwiaty Lawenda Czarna herbata Kamfora Mate mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thé Glacé Aqua Parfum (Russian Gold Edition) by Terry de Gunzburg.

Thé Glacé Aqua Parfum (Russian Gold Edition) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Terry de Gunzburg Thé Glacé Aqua Parfum (Russian Gold Edition), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Terry de Gunzburg Thé Glacé Aqua Parfum (Russian Gold Edition), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thé Glacé Aqua Parfum (Russian Gold Edition) marki Terry de Gunzburg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thé Glacé Aqua Parfum (Russian Gold Edition) marki Terry de Gunzburg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
The Body Shop White Musk Intrigue Yeslam Darling Rose Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Puma Urban Motion for Her Demeter Fragrance Thunderstorm Masaki Matsushima mat; male Keiko Mecheri Cuir Cordoba Il Profvmo Pioggia Salata Esprit Imagine for Her Baldinini Or Noir Sorelle Fontana Micol Byredo M/Mink