Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Aire TerraNova dla kobiet

Aire TerraNova dla kobiet

Aire marki TerraNova to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Aire został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytrusy i biała herbata; nutami serca są frezja i konwalia; nutami bazy są mech dębowy i piżmo.

Cytrusy Biała herbata

Frezja Konwalia

mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aire by TerraNova.

Aire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum TerraNova Aire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu TerraNova Aire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aire marki TerraNova. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aire marki TerraNova reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Ralph Lauren Lauren Avon Haiku Givenchy Extravagance d'Amarige Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Tartine et Chocolat Ptisenbon Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne L`Erbolario Neroli Chloe Eau de Fleurs Capucine D.S. & Durga Rosa Americana Damien Bash Parfum Lucifer No.2 Dana Zig Zag La Bouquetiere Emotion Celeste