Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Oha Teo Cabanel dla kobiet

Oha Teo Cabanel dla kobiet

Miałem: 1

Oha Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Oha Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Oha Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Oha Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia

Oha marki Teo Cabanel to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Oha został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Latty. Nutami głowy są bergamotka i herbata; nutami serca są róża, jaśmin i kardamon; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka, irys, nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Herbata

Róża Jaśmin Kardamon

Wanilia Fasolka tonka Irys Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oha by Teo Cabanel.

Oha Recenzje Perfum

Karkki
Karkki

Wiele obiecywałam sobie po nim sądząc po nutach. Ale cóż. Nie oceniaj książki po okładce a zapachów po składzie...
Niestety Oha z moją skórą bardzo się nie lubią. I to niezależnie od fazy księżyca, pory roku czy temperatury.
Miało być pięknie, świeżo, delikatnie i elegancko.
A jest... ciemny pokój, w kącie stoi łóżko, obok nocna szafka a na niej filiżanka gorącej herbaty Earl Grey z kardamonem oraz arsenał leków i smarowideł. W pokoju unosi się zapach terpentyny i maści kamforowej. Z uchylonej starej, drewnianej szafy wydobywa się zapach lekko zjełczałego bułgarskiego olejku różanego przyprószonego naftaliną, który miesza się z kwitnącym właśnie jaśminem stojącym na parapecie w doniczce. Jest duszno, ponuro i przygnębiająco.
Mnie ten zapach nie dodawał energii. Wręcz przeciwnie - wysysał ją. Nosząc go codziennie prawdopodobnie popadłabym w depresję.
Trwałość ponad 12 godzin.

Początek nawet mi się podobał – różano – szyprowy, z ładną, wytrawną różą i eleganckim, klasycznym szyprem. Ale później dzieje się coś niedobrego – zapach coraz bardziej kwaśnieje, momentami czuć wręcz młode, niedojrzałe wino lub fermentujące owoce.

Później się uspokaja, ale ta kwaśna faza tak mnie zmęczyła, że na pewno nie dam mu drugiej szansy. Trwałość dość dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Teo Cabanel Oha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Teo Cabanel Oha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oha marki Teo Cabanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oha marki Teo Cabanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
La Perla La Perla Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Macal Palma Scent of Dubrovnik Estée Lauder Aliage Il Profvmo Coquelicot Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Molinard Une Histoire de Chypre Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Brut Parfums Prestige Aphrodisia Maison Francis Kurkdjian Elle 25