Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Meloe Teo Cabanel dla kobiet

Meloe Teo Cabanel dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 2

Meloe Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Meloe Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Meloe Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Meloe Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia

Meloe marki Teo Cabanel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Meloe został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Latty. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, cytryna, lawenda i bazylia; nutami serca są jaśmin, neroli, kwiat pomarańczy i gałka muszkatołowa; nutami bazy są piżmo, ambra i nuty drzewne.

Bergamotka Mandarynka Cytryna Lawenda Bazylia

Jaśmin Neroli Kwiat pomarańczy Gałka muszkatołowa

Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Meloe by Teo Cabanel.

CK One

Meloe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Teo Cabanel Meloe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Teo Cabanel Meloe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Meloe marki Teo Cabanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Meloe marki Teo Cabanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Eau de Parfum Annick Goutal Duel Jil Sander Simply Jil Sander Rouge Bunny Rouge Embers Tom Ford Velvet Orchid Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Clinique Calyx Cacharel Noa Perle Guerlain Insolence Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Annick Goutal Eau d'Hadrien Yves Saint Laurent Belle d`Opium Eau de Parfum Éclat Balenciaga Balenciaga Paris l'Edition Mer Christian Dior Dune Givenchy L’Ange Noir Tom Ford Noir de Noir Clinique Aromatics in White Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum Trussardi My Name Guerlain Idylle