Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Lace Garden Teo Cabanel dla kobiet

tuberozowy
żółtych kwiatów
Lace Garden Teo Cabanel dla kobiet Filmy
Lace Garden Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Lace Garden Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Lace Garden Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Lace Garden Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Lace Garden Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Lace Garden Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia

Lace Garden marki Teo Cabanel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Lace Garden został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są ylang-ylang i cytryna; nutami serca są tuberoza, jaśmin, kwiat pomarańczy i magnolia; nutami bazy są nuty pudrowe, benzoes, nuty drzewne i wanilia.

Ylang-ylang Cytryna

Tuberoza Jaśmin Kwiat pomarańczy Magnolia

Nuty pudrowe Benzoes Nuty drzewne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lace Garden by Teo Cabanel.

Lace Garden Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Teo Cabanel Lace Garden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Teo Cabanel Lace Garden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lace Garden marki Teo Cabanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lace Garden marki Teo Cabanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Ghost Ghost Anticipation Victoria`s Secret Very Sexy Hot Lise Watier Desirable Alain Delon Samourai Woman Ulric de Varens Varens Original Borneo Dream S. Cute Sweet Amour Red Apple JoAnne Bassett Le Voyage Bronnley Hibiscus Eau Fraiche Blue Q Dirty Girl Smell Bent Bollywood or Bust Marjorie Midgarden Fragrances Summersent