Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Julia Teo Cabanel dla kobiet

Julia Teo Cabanel dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

Julia Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Julia Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Julia Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Julia Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia

Julia marki Teo Cabanel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Julia został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Latty. Nutami głowy są mandarynka, rabarbar i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, fiołek i hiacynt; nutami bazy są drzewo sandałowe, kadzidło, malina, piżmo i labdanum.

Mandarynka Rabarbar Czarna porzeczka

Jaśmin Fiołek Hiacynt

Drzewo sandałowe Kadzidło Malina Piżmo Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Julia by Teo Cabanel.

Julia Recenzje Perfum

urszulaen
urszulaen

bardzo przecietny zapach. mocne otwarcie, kwiatowe - bardzo popularne serce, gdzie jes wyczuwalny jasmin i fiolek, a baza bardzo slaba, ledwie wyczuwalna.

Przeciętny fruity – floral – trochę kwiatów, z których na czoło wybija się róża, garść czerwonych owoców, w oddali cień jasnej jak słomka herbaty.

Po pewnym czasie kwaśnieje na skórze – to chyba sprawka róży. Wzbudził zachwyt kolegi z pracy, ale dla mnie jest po prostu nudny i nietrwały do tego.

vertigo
vertigo

Kolejny zapach z serii testowanie perfum z zamiarem znalezienia tych jedynych na ślub.
Julia to jeden z moich największych perfumowych koszmarów. Próbka na pewno była świeża, ale zapach...
Na samą myśl mnie mdli.
Nie wiem czy to jakieś osobliwe połączenie kwaśnego rabarbaru, hiacynta, maliny i piżma czy coś innego, a zapewne też właściwości mojej skóry - ale Julia dla mnie pachniała jak ekskrementy wymieszane z zawartością czyjegoś żołądka po zjedzeniu kilograma słodkich owoców.
Yuck.
Aż żal pisać, no ale w istocie tak to pachniało.

Julia by Teo Cabanel 1.86 out of 5 based on 8 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Teo Cabanel Julia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Teo Cabanel Julia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Julia marki Teo Cabanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Julia marki Teo Cabanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

S. Cute Love Berry Red Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Christian Dior Dune Sun La Collina Toscana La Collina Toscana Hillock Sunflower Bath and Body Works Secret Wonderland Lotto Lotto Man Escada Lily Chic La Perla Shiny Creation Etat Libre d`Orange Bendelirious S. Cute Q. Panda mark. mark Instant Vacation Greek Isles