Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Early Roses Teo Cabanel dla kobiet

Early Roses Teo Cabanel dla kobiet

lekko korzenny
Early Roses Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia

Early Roses marki Teo Cabanel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Early Roses został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Latty. Nutami głowy są jaśmin, nuty wodne i róża; nutami serca są różowy pieprz, jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są piżmo, ambra i nuty drzewne.

Jaśmin Nuty wodne Róża

Różowy pieprz Jaśmin Róża bułgarska

Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Early Roses by Teo Cabanel.

Early Roses Recenzje Perfum

amanda
amanda

Róża jest dosyć esencjonala.
Nie ma w nim wodności , która dawałaby pewnego rodzaju przestrzeni zapachowi.
Jest oleisto o właśnie oleistość zapachu róży tak śmiało można powiedzieć .
Pomieszanej do tego z wcale nie lekkim jaśminem .
Czuć również delikatny różowy pieprz, który doszedł do głosu , gdy róża nieco ostygła bo po pewnym czasie ustępuje gęstość i zapach zdecydowanie łagodnieje .
Myślę , że zapach jakich wiele, niczym szczególnym się nie wyróżnia poza pierwszą oleistą fazą.

Early Roses by Teo Cabanel 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Teo Cabanel Early Roses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Teo Cabanel Early Roses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Early Roses marki Teo Cabanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Early Roses marki Teo Cabanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti 1881 Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Fresh Pink Jasmine Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose The Different Company Jasmin de Nuit Adrienne Vittadini Venezia Jo Malone Tuberose Coach Freesia Splash O Boticario Innamorata Yardley Lily of the Valley Weil Fleur De Weil La Bouquetiere Iris Du Ciel