Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Alahine Teo Cabanel dla kobiet

Alahine Teo Cabanel dla kobiet

Alahine Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Alahine Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Alahine Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia Alahine Teo Cabanel dla kobiet Zdjęcia

Alahine marki Teo Cabanel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Alahine został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Latty. Nutami głowy są bergamotka i ylang-ylang; nutami serca są róża, jaśmin, kwiat pomarańczy i pieprz; nutami bazy są irys, francuskie labdanum, benzoes, paczula, drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Bergamotka Ylang-ylang

Róża Jaśmin Kwiat pomarańczy Pieprz

Irys Francuskie labdanum Benzoes Paczula Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alahine by Teo Cabanel.

Venezia
Alkemi

Alahine Recenzje Perfum

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

Alahine to jedne z tych perfum, dla których można bezwarunkowo stracić głowę, jeśli jest się fanem/fanką ciepłych, gęstych orientów o wyraźnie kwiatowych konotacjach i jeśli lubi się nieoczekiwane zwroty akcji.
Teo Cabanel przedstawia w Alahine bogaty, głęboki, wielowymiarowy orient, który w swym bogactwie oraz złożoności bywa bezwzględnie kapryśny, żeby nie napisać - bezczelny.
Czasem jest gęsty, upojnie słodki, jedwabiście gładki i kremowy, kiedy indziej natomiast staje się wytrawny, wręcz chłodny, trzymający na dystans, zupełnie jakby zacietrzewił się i strzelił focha "bo tak".
Nie potrafię jednak mieć do Alahine pretensji i doceniam jego kunszt i piękno nawet wtedy, kiedy on pokazuje mi środkowy palec i ani myśli złagodnieć.
Kiedy Alahine jest łagodny i potulny, pachnie ciepłym, żywicznym benzoesem, słodkim, narkotycznym ylang ylang, świeżym, naturalnym sandałowcem oraz gęstym, świdrującym pyłkiem kwiatu pomarańczy, natomiast kiedy ma ochotę zniszczyć mnie olfaktorycznie, wtedy idzie w kierunku ostrej, zimnej paczuli, intensywnego, surowego labdanum, wykręcającego nos pieprzu oraz odrobiny wanilii - dla zachowania pozorów, że niby nic się nie stało i o co w ogóle tyle hałasu.
W obydwu przypadkach struktura kompozycji jest kompletna, przemyślana i dopięta na ostatni guzik - żebym przypadkiem nie znalazła jakiejś niedoskonałości, którą mogłabym mu wytknąć. Cwana bestia.
Trwałość dobija do 10 godzin, moc początkowo obezwładnia, po mniej więcej 2 godzinach pozwala złapać oddech, ale nie pozwala zapomnieć, że (i czym) pachnę.

amanda
amanda

Mnie z kolei Alahine nie przywodzi na myśl Botrytisu.
Owszem gęsty to zapach na samym poczatku,jednakże bez nadmiaru tej słodyczy jaka występuje w Botrytisie.
Sporo w nim benzoesu,który dodaje żywicznej,gęstej słodyczy,która po czasie zaczyna ustępować kwiatom,wanilii,drzewie sandałowym i delikatnemu,miękkiemu piżmu.Nuty spójne,powiedziałabym takie gładkie,lekko słodkie. Podobami się w tym zapachu przyjemny kadzidlano żywiczny efekt.

Bardzo ładny, gęsty, łagodny orient. Sporo ambry, delikatnej róży i owoców w słodkim alkoholu (brak ich w składzie, ale jest nuta, która tak mi się właśnie kojarzy).

Przypomina mi bardzo Venezię i Botrytis – oba te zapachy uosobiają moim zdaniem wczesną, bogatą jesień i Alahine wydaje mi się również idealny na słoneczny wrzesień. Bardzo trwały, czułam go na sobie cały dzień.

Alahine by Teo Cabanel 3.27 out of 5 based on 15 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Teo Cabanel Alahine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Teo Cabanel Alahine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alahine marki Teo Cabanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alahine marki Teo Cabanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mauboussin Histoire d`Eau Cacharel LouLou Annayake Miyako Serge Lutens Ambre Sultan Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Lorenzo Villoresi Teint de Neige Oriflame M by Marcel Marongiu L`Erbolario Dolcelisir Fendi Fendi Theorema Montale Dark Purple Christian Dior Poison Ginestet Botrytis Hermes L’Ambre des Merveilles Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Madonna Truth or Dare Slava Zaitsev Maroussia Serge Lutens Fille en Aiguilles Guerlain Mahora Laboratorio Olfattivo Alambar Guerlain L'Heure Bleue