Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

White Soul Gold & Diamonds Ted Lapidus dla kobiet

White Soul Gold & Diamonds Ted Lapidus dla kobiet

White Soul Gold & Diamonds Ted Lapidus dla kobiet Zdjęcia

White Soul Gold & Diamonds marki Ted Lapidus to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. White Soul Gold & Diamonds został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są mandarynka i neroli; nutami serca są kwiat pomarańczy i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są heliotrop, kwiat wanilii i ambra.

Mandarynka Neroli

Kwiat pomarańczy Jaśmin wielkolistny

Heliotrop Kwiat wanilii Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Soul Gold & Diamonds by Ted Lapidus.

White Soul Gold & Diamonds Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus White Soul Gold & Diamonds, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus White Soul Gold & Diamonds, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Soul Gold & Diamonds marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Soul Gold & Diamonds marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Simply Clinique Vivienne Westwood Anglomania Pierre Balmain La Mome Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Leonard L'Orchidee Chantecaille Frangipane Mimmina Mimmina DSH Perfumes Quinacridone Violet DSH Perfumes The Color Orange Rasasi Rania Rasasi Samia Iceberg Universe