Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

White Soul Ted Lapidus dla kobiet

White Soul Ted Lapidus dla kobiet

White Soul marki Ted Lapidus to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. White Soul został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Carlin. Nutami głowy są mandarynka, nagietek, Śliwka i morela; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, szafran i heliotrop; nutami bazy są francuskie labdanum, ambra, benzoes i fasolka tonka.

Mandarynka Nagietek Śliwka Morela

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Szafran Heliotrop

Francuskie labdanum Ambra Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Soul by Ted Lapidus.

White Soul Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

To nie będzie recenzja, tylko uwaga: bardzo dużo ambroksanu! Jeśli ktoś nie lubi lub po prostu nie znosi tego składnika, radzę omijać White Soul wielkim łukiem. Nie potrafię nawet rozłożyć na poszczególne składniki tego aromatu, bo straszliwe w swej mocy piżmo drzewne spowodowało u mnie migrenę:(

perfumeholic88
perfumeholic88

Podpiszę się pod recenzją Amandy, bo moje doznania wzlędem White Soul są podobne, ale dodam od siebie kilka rzeczy. Otóż dla mnie ten zapach jest żywiczno- słodki i pierwsze miejsce ma tu benzoina wraz z suszonymi owocami. Te owoce sa dokładnie takie jak powiedziała Amanda tj. cierpko wytrawne jeszcze nie ususzone do końca z delikatnym kwiatowym zapachem.Słodyczy dodaje tu benzoina. Zapach ogólnie jest taki ciepły, otulający,choć niestety także dla mnie za łagodny i spodziewałam sie czegoś mocniejszego, a on woli pozostać blisko skóry. Ładny, ale nie zachwyca.

amanda
amanda

Spodziewałam się większego i lepszego odbioru labdanum benzoesu i ambry .
Żywicy, która konkretnie odciśnie swoje piętno, nada świetlisto balsamicznych ciepłych odcieni.
To były moje wyobrażenia . Natomiast po zapoznaniu się z zapachem moja mina trochę zwiędła ,ponieważ oczekiwanych przeze mnie żywicznych przyjemności pieszczących mój zmysł powonienia nie dało się niestety dostrzec.
Bardziej zaczęły docierać owocowe doznania.
Suszone owoce , jeszcze nie w pełni ususzone nie miękkie i słodkie lecz jeszcze trochę wilgotne , cierpko wytrawne z delikatnym kwiatowym zapachem jednakże bez słodkiego heliotropu najbardziej królują w całym zapachu.
Po dłuzszym czasie pojawia sie promyk ciepła dodany przez aromaty fasolki tonka , wyczuwam również lekki puderek z mlecznym zapachem unoszący się bardzo delikatnie nad całością .
Owe wyczekiwane przeze mnie składniki pojawiają się w delikatnej formie, jak dla mnie prawie niewyczuwalnej.
No tak , w końcu to biała dusza obleczona w owocowe aromaty a nie w żywiczno dymne ścieżki ,których muszę szukać gdzie indziej .
Jednakże zapach jest przyjemny , nienachalny ,.
Dla mnie trochę za bardzo łagodny .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus White Soul, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus White Soul, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Soul marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Soul marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Avon Tomorrow Lolita Lempicka Lolita Lempicka Lalique Encre Noire Pour Elle Lalique Amethyst Jil Sander Sun Estée Lauder Sensuous Noir Chopard Wish Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Saint Laurent Baby Doll Lalique Perles De Lalique Bottega Veneta Bottega Veneta Lalique Satine Annick Goutal Songes M. Micallef Ylang in Gold Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Givenchy Pi Madonna Truth or Dare Joop! Joop! Femme Guerlain Insolence