Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

TL Pour Lui Ted Lapidus dla mężczyzn

TL Pour Lui Ted Lapidus dla mężczyzn

TL Pour Lui Ted Lapidus dla mężczyzn Zdjęcia TL Pour Lui Ted Lapidus dla mężczyzn Zdjęcia

TL Pour Lui marki Ted Lapidus to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. TL Pour Lui został wydany w 2003 roku. TL Pour Lui stworzyli Maurice Roucel i Norbert Bijaoui. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, lawenda, mięta i bergamotka; nutami serca są wanilia, konwalia i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i piżmo.

Kwiat pomarańczy Lawenda Mięta Bergamotka

Wanilia Konwalia Cedr

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about TL Pour Lui by Ted Lapidus.

Rochas Man
Surrender
Animale Animale for Men
Pour Un Homme de Caron
Le 3` Homme de Caron

TL Pour Lui Recenzje Perfum

arturovittorio
arturovittorio

Pięknie ujęta słodycz. Delikatna i nienarzucająca się. Początek bardzo świeży, w czym upatruję zasługi mięty, bergamotki i lawendy z odrobiną kwiatu pomarańczy. Ale trwa to zaledwie chwilę. Potem już mamy do czynienia ze stopniowym, acz konsekwentnym wysładzaniem się zapachu. Do głosu dochodzi wanilia, która panuje nad całością, dookreśla kompozycję. Tak, to waniliowiec. Ale subtelny, podrasowany nutami przełamującymi ulepkowatość, której wrażenie bardzo często wanilia wywołuje. Baza ambrowo-piżmowo-sandałowa stabilizuje zapach, umacnia go i wyraźnie „stawia na nogi”. Pozostałych wyróżnionych ingrediencji nie wyczuwam jako osobnych nut, ale czuje się, że coś jeszcze tam jest, coś pobrzmiewa, stanowiąc niejako tło, cień głównych, uwypuklonych akordów i olfaktorycznych barw. Mocne to i konsekwentne. Po prostu piękne. Utrzymane w rozpoznawalnym klimacie. Znam kilka kompozycji Lapidusa i wszystkie urzekają mnie konsekwencją, wyrazistym zamysłem i pewną fantazją, nadającą rys marce.
TL Pour Lui przywodzi mi na myśl Jacomo de Jacomo Rouge i Animale Animale. Od pierwszego jednak jest intensywniejszy i bardziej stanowczy, od drugiego zaś – szlachetniejszy i bardziej elegancki. Blisko mu także do Rochas Man, choć ten jest od TLPL bardziej cukrowo-kwiatowy. Wszystkie te zapachy należą do jednej ogólnej grupy zapachów słodkich ocierających się o gourmand.
Ze wszech miar godny polecenia! Ładny, prosty flakon dopełnia całości. Trwałość i projekcja średnie.
Dla rasowych miłośników słodyczy, którzy, owszem, lubią delektować się pralinkami, ale po napar ziołowy i mocną gorzką kawę też chętnie sięgają.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus TL Pour Lui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus TL Pour Lui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum TL Pour Lui marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu TL Pour Lui marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau des Baux Rochas Rochas Man Davidoff Zino Davidoff Givenchy Pi Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Prada Luna Rossa Moschino Uomo? Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Ted Lapidus Black Soul Imperial Thierry Mugler A*Men Laura Biagiotti Roma per Uomo Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Bentley Bentley for Men Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Givenchy Givenchy Gentleman Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Guerlain Habit Rouge Eau de Parfum Guerlain Heritage Eau de Toilette