Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

TL Pour Elle Ted Lapidus dla kobiet

TL Pour Elle Ted Lapidus dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

TL Pour Elle Ted Lapidus dla kobiet Zdjęcia

TL Pour Elle marki Ted Lapidus to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. TL Pour Elle został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są biały pieprz, frezja i bergamotka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, gardenia tahitańska i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, cedr i wanilia.

Biały pieprz Frezja Bergamotka

Jaśmin Ylang-ylang Gardenia tahitańska Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about TL Pour Elle by Ted Lapidus.

TL Pour Elle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus TL Pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus TL Pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum TL Pour Elle marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu TL Pour Elle marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Crystal Noir Christian Dior Sweet Sun Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Arrogance Glamour Jeanne Arthes Sultane Liz Claiborne Liz Tesori d`Oriente Jasmin di Giava Joaquin Cortes 24k Woman Lee Cooper Originals Ladies Roja Dove Buzz Entertainment Bottled Xerjoff Oesel Jacques Fath Expression