Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rumba Ted Lapidus dla kobiet

Rumba Ted Lapidus dla kobiet

Rumba marki Ted Lapidus to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Rumba został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są bergamotka, Śliwka, bazylia, brzoskwinia, kwiat pomarańczy, malina i mirabelka; nutami serca są miód, jaśmin, tuberoza, goździk (roślina), heliotrop, magnolia, gardenia, konwalia, orchidea, aksamitka i róża; nutami bazy są ambra, wanilia, skóra, fasolka tonka, paczula, piżmo, drzewo sandałowe, cedr, Śliwka, styraks i mech dębowy.

Bergamotka Śliwka Bazylia Brzoskwinia Kwiat pomarańczy Malina Mirabelka

Miód Jaśmin Tuberoza Goździk (roślina) Heliotrop Magnolia Gardenia Konwalia Orchidea Aksamitka Róża

Ambra Wanilia Skóra Fasolka tonka Paczula Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Śliwka Styraks mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rumba by Ted Lapidus.

Rumba

Rumba Recenzje Perfum

liczi
liczi

Jeden z najbardziej kompletnych orientalnych zapachów jaki miałam przyjemność poznać. Pachnie 100% naturalnie. Czuć całe bogactwo składników. Wracają miłe wspomnienia pierwszych sklepów indyjskich pojawiających się w Polsce na początku lat 90tych. Zapach jest narkotyczny, ma w sobie piękno ale jednocześnie coś trującego, mrocznego i nieoczywistego. Obowiązkowa pozycja dla fanów orientu.

Grażyna
Grażyna

Rumba Lapidusa zwróciła moją uwagę po przeczytaniu jednego z tematów na forum.
Podkusiło mnie i dzięki fantastycznej życzliwości przemiłej Maborysy dostałam próbkę do przetestowania.
Zapach skojarzył mi się z Maorussią Slavy Zaitzeva ( czerwona buteleczka). Faktycznie jest dosyć intensywny, ale czy jest killerem ? Moim zdaniem nie jest tak strasznie.
Trochę jestem zawiedziona trwałością, bo na mojej skórze po ok. 3 godz. bardzo delikatnieje.
Spodziewałam się trochę słodyczy, ale niestety nie doczekałam się jej.
W sumie warty jest poznania, ale z pokochaniem troszkę gorzej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus Rumba, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus Rumba, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rumba marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rumba marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Revlon Fire & Ice Molinard Habanita Pierre Balmain Balmain de Balmain Salvador Dali Salvador Dali Alexander McQueen Kingdom Yves Saint Laurent Opium La Perla La Perla Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Revlon Ciara Cacharel LouLou Joop! Joop! Le Bain Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Guerlain Shalimar Ted Lapidus Creation Jean Couturier Coriandre Estée Lauder Cinnabar Giorgio Armani Mania Moschino Moschino Estée Lauder Knowing Ted Lapidus Rumba Passion