Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pour Homme Ted Lapidus dla mężczyzn

Mam: 1

skórzany
dymny
Pour Homme Ted Lapidus dla mężczyzn Zdjęcia Pour Homme Ted Lapidus dla mężczyzn Zdjęcia

Pour Homme marki Ted Lapidus to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pour Homme został wydany w 1978 roku. Nutami głowy są aldehydy, bergamotka, kolendra, tymianek i cytryna; nutami serca są Świerk, jaśmin, skóra, paczula i wetyweria; nutami bazy są kastoreum, labdanum, mech, piżmo i olibanum.

Aldehydy Bergamotka Kolendra Tymianek Cytryna

Świerk Jaśmin Skóra Paczula Wetyweria

Kastoreum Labdanum Mech Piżmo Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pour Homme by Ted Lapidus.

Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pour Homme marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pour Homme marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Pour Homme Davidoff Silver Shadow Altitude Pino Silvestre Pino Fifty Hugo Boss Hugo Energize Spray Avon U by Ungaro for Him Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Floris Elite Bruno Banani Scent From Heaven Jack Black Jack Black Signature Blue Mark Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Kenzo Kenzo Homme  Boisee