Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Lovely Fantasme Ted Lapidus dla kobiet

Lovely Fantasme Ted Lapidus dla kobiet

Miałem: 1

Lovely Fantasme marki Ted Lapidus to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lovely Fantasme został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, czerwone jabłko i piwonia; nutami serca są konwalia, róża, fiołek i kwiat brzoskwini; nutami bazy są ambra i piżmo.

Mandarynka Czerwone jabłko Piwonia

Konwalia Róża Fiołek Kwiat brzoskwini

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lovely Fantasme by Ted Lapidus.

Lovely Fantasme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus Lovely Fantasme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus Lovely Fantasme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lovely Fantasme marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lovely Fantasme marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Premier jour Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Celine Dion Spring in Paris Jacomo Paradox Liz Claiborne Bora Bora Exotic Paul Smith Paul Smith Women L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Adidas Adidas Woman Citrus Energy Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia Vicky Tiel Sirene Farmacia SS. Annunziata Regina Ulric de Varens UDV Pour Elle