Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Lovely Fantasme Ted Lapidus dla kobiet

Lovely Fantasme Ted Lapidus dla kobiet

Miałem: 1

Lovely Fantasme marki Ted Lapidus to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lovely Fantasme został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, czerwone jabłko i piwonia; nutami serca są konwalia, róża, fiołek i kwiat brzoskwini; nutami bazy są ambra i piżmo.

Mandarynka Czerwone jabłko Piwonia

Konwalia Róża Fiołek Kwiat brzoskwini

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lovely Fantasme by Ted Lapidus.

Lovely Fantasme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus Lovely Fantasme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus Lovely Fantasme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lovely Fantasme marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lovely Fantasme marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Tender Touch Christian Dior Forever and Ever Dior Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Bond No 9 Fashion Avenue Betty Barclay Beautiful Lancome Attraction Summer Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 11 Stila Creme Bouquet Guerlain Idylle Eau de toilette Jeanne Arthes Cassandra Bleu