Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Mam: 1 Chcę: 2

cynamonowy
lekko korzenny
Lapidus Pour Homme Gold Extreme Ted Lapidus dla mężczyzn Zdjęcia

Lapidus Pour Homme Gold Extreme marki Ted Lapidus to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Lapidus Pour Homme Gold Extreme został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, różowy pieprz i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), cynamon i pomarańcza; nutami bazy są ambra, wanilia, skóra i wetyweria.

Różowy grejpfrut Różowy pieprz Kardamon

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Cynamon Pomarańcza

Ambra Wanilia Skóra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lapidus Pour Homme Gold Extreme by Ted Lapidus.

Spicy for Him

Lapidus Pour Homme Gold Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Gold Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Gold Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lapidus Pour Homme Gold Extreme marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lapidus Pour Homme Gold Extreme marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Tom Ford Tobacco Vanille Isabela Capeto Isabela Capeto Arrogance Arrogance Man Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles Perry Ellis 360° Black for Men Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat Bella Bellissima Perfect Night Thymes Ambersweet Orange Avon U by Ungaro Fever for Him Mansfield Malafemmena