Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Mam: 1 Chcę: 4

cynamonowy
lekko korzenny
Lapidus Pour Homme Gold Extreme Ted Lapidus dla mężczyzn Zdjęcia

Lapidus Pour Homme Gold Extreme marki Ted Lapidus to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Lapidus Pour Homme Gold Extreme został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, różowy pieprz i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), cynamon i pomarańcza; nutami bazy są ambra, wanilia, skóra i wetyweria.

Różowy grejpfrut Różowy pieprz Kardamon

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Cynamon Pomarańcza

Ambra Wanilia Skóra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lapidus Pour Homme Gold Extreme by Ted Lapidus.

Spicy for Him

Lapidus Pour Homme Gold Extreme Recenzje Perfum

amen
amen

Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka, pociąg nazywa się One Million i…. nie mogę znaleźć rymu, kiepski ze mnie poeta. Nikt nie ma wystarczającego talentu aby wrzucić w poezję zapach, który po raz setny, nawiązuje do zapachu, który już od lat pozostaje w mainstreamie. To trochę tak, że recenzuję zapach, który ewidentnie wpisuje się w trendy, jednak już trochę zwietrzałe jak guma balonowa przyklejona pod ławką w parku. No właśnie, guma balonowa. Guma balonowa!!!!
Jeszcze 4 lata temu dałbym się pokroić aby pachnieć gumą balonową i do tego czuć się dalej facetem. To trochę tak jakby połączyć dzieciństwo z łobuzerskim elementem który tkwi w każdym facecie oraz dobrymi perfumami. Jak dla mnie zapachy gumy balonowej to cos genialnego. Kiedy kupiłem HALLOWEEN MAN byłem zachwycony, bo to pierwszy zapach gumy balonowej, który pachniał męsko i w którym czułem się dobrze. Moje pytanie jednak brzmi (wypowiem to, co każdemu kołacze się w głowie): ileż można???
No właśnie ileż można? Czy jeszcze można? Czy warto? Czy jeszcze się podoba? Czy można bezcześcić tak dobry zapach jakim jest Black Extreme wrzucając go do jednego gara z chłopięcymi tworami o zapachu balonówy? Chyba za dużo emocji w to wkładam, więc moja recenzja, będzie miała formę rozpatrywania różnych aspektów tego zapachu w najbardziej możliwy obiektywny sposób, z subiektywnym komentarzem. Lecimy:
Guma balonowa na początku. Kochajcie lub nie kupujcie. Halloween Man kłania się i bije czołem o podłogę jakby przepraszał. Nic dodać nic ująć. Balonówa w lekko kwaśniejszym odcieniu (są tacy, którzy widza barwę zapachów, jest to związane z rozbudowaną częścią mózgu, można też słyszeć barwy, polecam wygooglować). Kto do gumy balonowej wsadził goździki? Dlaczego? To tak jakby twórcy zapachu chcieli powiedzieć: w sumie to nie wiemy czy chcemy opchnąć ten zapach młodym chłopcom, czy raczej komuś po czterdziestce, więc może zróbmy zapach dla wszystkich. Goździki są w porządku. Goździki pachną ładnie. Ale to moim zdaniem to trochę niebezpieczny składnik obecnie. Ktoś chciał połączyć klasykę (OPIUM!) i wrzucić cos modnego. Aaaa! I wrzućmy jeszcze trochę fougere, żeby nawiązać do jeszcze bardziej klasycznej klasyki? I dajmy przyprawy oraz modną wetywerię.
A teraz tak szczerzę, to trochę tak, że nie za bardzo lubię goździki, a i na klasykę jest dla mnie za wcześnie. A zapach sam w sobie jest ciekawy, gdybym nie musiał się przyzwyczaić do goździków. Boję się jednak, że zapach, choć przyprawowy, pachnący ładnie i chyba nawet oryginalnie, zachowuje się jak kowboj jadący okrakiem na dwóch koniach. Chce usidlić dwa na raz, ale może się z obu sp#@$%&*$!. Trochę dla młodych, albo dla starszych, którzy szukają odmłodzenia, a może młodych, którzy chcą się postarzeć? Brrrr… Chyba nie widzę zamysłu kreatora tego zapachu.
A teraz najgorsza z możliwych recenzji: zapach jest ładny! Niestety dla zapachu to nie jest zbyt pozytywna recenzja. Zapach jest ładny! Ani brzydki ani świetny. Ładny…. O Boże, jak to brzmi…. Nie napisałem jeszcze ze zapach jest ładny… Może za pół roku odkryje coś więcej. Nie no… zapach jest ładny….

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Gold Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Gold Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lapidus Pour Homme Gold Extreme marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lapidus Pour Homme Gold Extreme marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Hermes Hermessence Ambre Narguile Montale Blue Amber Hugh Parsons Old England Antonio Banderas Seduction in Black Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 Annayake Miyabi Man M. Micallef Spicy for Him DSH Perfumes Mahjoun UNTITLED UNTITLED No. 1 by Yosh Han I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero Express Reserve for Men