Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fantasme Ted Lapidus dla kobiet

Fantasme Ted Lapidus dla kobiet

Fantasme Ted Lapidus dla kobiet Zdjęcia Fantasme Ted Lapidus dla kobiet Zdjęcia

Fantasme marki Ted Lapidus to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fantasme został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są ananas, nuty zielone, fiołek, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są róża damasceńska, malina, korzeń irysa, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i cedr.

Ananas Nuty zielone Fiołek Brzoskwinia Bergamotka

Róża damasceńska Malina Korzeń irysa Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fantasme by Ted Lapidus.

Fantasme Recenzje Perfum

Eleonor
Eleonor

Osobiście nie zgadzam się z poniższymi opiniami. Kupiłam ten zapach 2 lata temu (100 ml) - troszkę w ciemno, kierując się marką i "nosem" który go stworzył. Pierre Bourdon w tym samym okresie stworzył Dolce Vita Christiana Diora i niedługo potem bardzo przeze mnie cenione Ferre eau de parfume Gianfranco Ferre. Zapach jest naprawdę ładny a jeśli chodzi o branżę perfumeryją to raczej trudno o nim pisać, że coś ma lub czegoś nie ma "Jak na swój wiek". To śmieszne - zapach ma TYLKO 20 lat.Jest więc wspólczesny, choć nie "nowoczesny" i dobrze. Bo nowoczesne zapachy z grupy kwiatowo-owocowej to mizerne kompociki dla nastolatek, gdzie brak kunsztu producenci nadrabiają szumem reklamowo-marketingowym i coraz bardziej udziwnianymi opakowaniami. Jest dużo lepszy niż wiele zapachów niszowych z tej grupy olfaktorycznej. Nie jest "nowoczesny" - to dobrze. Bo jakby był to zlewałyby się nim gimnazjalistki i straciłby na swej wyjątkowości. Oczywiście Lapidus miał też lepsze zapachy, np. Creation (polecam wielbicielkom Yvresse),ale Fantasme za wiele zarzucić nie można. I nieważne, że można go kupić za 60,00 Jest lepszy niż wydumane zapachy po 300,00 czy 400,00 - nowatorskie, niszowe, dla "wybrańców".

Dakini
Dakini

Zgadzam się z poprzedniczkami. Niby zapach owocowy, ale nie pachnie taką świeżą soczystą wonią malin czy ananasów, ale jakimś kisielem w proszku, który rozpuszczany w wodzie wydala owocowe syntetyczne aromaty.
Jestem rozczarowana, bo lubiłam zapachy Lapidusa. Żaden jeszcze do tej pory tak mnie nie zawiódł.
No trudno, każdemu zdarzają się wpadki.

perfumeholic88
perfumeholic88

Zamówiłam go dla siebie, ale ostatecznie powędrował do mojej Mamy, której również średnio się podoba.
Wyczuwam tu mocne akordy malin i ananasa, ale już te owoce nie są słodkie i apetyczne, a przejrzałe, rzeczywiście wystepuje tu coś podobnego do zapachu ananasa z puszki, dodatkowo jest tu jakaś dziwna, jakby syntetyczna nuta ( czy to korzeń irysa?) i to mi nie za bardzo pasuje. Nie podszedł mi ten zapach w dodatku na mnie i Mamie jest niesamowicie krótko wyczuwalny.

Okropnie syntetyczny, płaski, tani zapach.

Początek jest kwaśno - słodki - czuję głównie czarną porzeczkę, której brak w nutach oraz syropowo - słodkiego ananasa z puszki, z metalicznym posmakiem.

Później pojawia się sztuczna, mdląca wanilia i odrobina jakiegoś drewienka.

Omijać z daleka - szkoda czasu i pieniędzy.

Fantasme by Ted Lapidus 2.29 out of 5 based on 14 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus Fantasme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus Fantasme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fantasme marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fantasme marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles Calvin Klein Obsession Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Isabella Rossellini Manifesto Ghost Ghost Moschino Moschino Avon Christian Lacroix Absynthe Alexander McQueen My Queen Guerlain Idylle Madonna Truth or Dare Christian Dior J`adore Lolita Lempicka Si Lolita L`Artisan Parfumeur Tea for Two Yves Saint Laurent Baby Doll Christian Dior Dolce Vita Rochas Tocade Yves Rocher Neblina Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Cacharel LouLou Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka