Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Creation de Minuit Ted Lapidus dla kobiet

Creation de Minuit  Ted Lapidus dla kobiet

Creation de Minuit marki Ted Lapidus to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Creation de Minuit został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są jeżyna, zielone jabłko i bergamotka; nutami serca są heliotrop, ylang-ylang, czarna róża i cereus "królowa nocy"; nutami bazy są białe piżmo, Śliwka, wanilia i cedr.

Jeżyna Zielone Jabłko Bergamotka

Heliotrop Ylang-ylang Czarna róża Cereus

Białe piżmo Śliwka Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Creation de Minuit by Ted Lapidus.

Creation de Minuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus Creation de Minuit , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus Creation de Minuit , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Creation de Minuit marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Creation de Minuit marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancetti Etre Special Edition IV The Body Shop Strawberry Perfume Oil Novae Plus Violet Miss Caty Cat Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Jardin de France Diamondra Perfumer`s Workshop Samba Natural Andy Warhol Marilyn Rouge Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Hugo Boss Boss Orange Celebration of Happiness Marbert Scarf Taormina Des Filles a la Vanille Je T'aime Esme Rene Eve's Secret