Marki » T-Z » aromatyczno - zielone « Grupy

Creation The Vert Ted Lapidus dla kobiet

Creation The Vert Ted Lapidus dla kobiet

ozonowy
Creation The Vert Ted Lapidus dla kobiet Zdjęcia

Creation The Vert marki Ted Lapidus to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet. Creation The Vert został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak zielone jabłko, zielona herbata, grejpfrut, anyż gwiazdkowaty, mięta, jaśmin, lilia, korzeń irysa, mech dębowy i białe piżmo.

Zielone Jabłko Zielona herbata Grejpfrut Anyż gwiazdkowaty Mięta Jaśmin Lilia Korzeń irysa Mech dębowy Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Creation The Vert by Ted Lapidus.

Creation The Vert Recenzje Perfum

monika690
monika690

Bardzo miły, zielono- ziołowo -cytrusowo- herbaciany zapach. Projekcja i trwałość nie są jakieś powalające, ale zapach dolatujący z nadgarstka jest na prawdę ciekawy. Myślę, że to dobra propozycja na ciepłą wiosnę, lato i dla osób nie tolerujących mocnych i intensywnych zapachów. Jednym słowem wart wypróbowania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus Creation The Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus Creation The Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Creation The Vert marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Creation The Vert marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Pierre Balmain Balmain de Balmain Calvin Klein Obsession Estée Lauder White Linen Clinique Aromatics Elixir Hermes Elixir des Merveilles Calvin Klein Eternity Bogner Bogner Woman No.1 Ted Lapidus Creation Hanae Mori Haute Couture Elizabeth Taylor Black Pearls Pierre Balmain Monsieur Balmain La Perla La Perla Emanuel Ungaro Diva Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Chloe Chloe Narcisse Lanvin Rumeur Lanvin Arpege Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Hermes 24 Faubourg Yves Saint Laurent Nu