Marki » T-Z » aromatyczno - zielone « Grupy

Blueted Ted Lapidus dla mężczyzn

Blueted Ted Lapidus dla mężczyzn

Blueted Ted Lapidus dla mężczyzn Zdjęcia

Blueted marki Ted Lapidus to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Blueted został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są sosna i kumkwat; nutami serca są cyklamen, paczula i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, białe piżmo i brazylijskie drzewo różane.

Sosna Kumkwat

Cyklamen Paczula Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Białe piżmo Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blueted by Ted Lapidus.

Blueted Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus Blueted, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus Blueted, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blueted marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blueted marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Cerruti Image Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Liz Claiborne Curve for Men Adidas Adidas 3 Frozen Halston Halston 1-12 Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Opus Oils Absintheo O Boticario Acqua di Colonia Lavanda Julian Rouas Swing version two Demeter Fragrance New Zealand James Heeley Figuier