Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Black Soul Ted Lapidus dla mężczyzn

Black Soul Ted Lapidus dla mężczyzn

cynamonowy

Black Soul marki Ted Lapidus to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Black Soul został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Carlin. Perfumy zawierają takie składniki, jak balsam tolu, mięta, cynamon, piżmo, chiński cedr, drzewo gwajakowe, neroli, szafran, bergamotka, kardamon, Żywice i kwiat cytryny.

Balsam Tolu Mięta Cynamon Piżmo Chiński cedr Drzewo gwajakowe Neroli Szafran Bergamotka Kardamon Żywice Kwiat cytryny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Soul by Ted Lapidus.

1 Million

Black Soul Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Testuję obu braci jednocześnie i jedno jest pewne- starszy Black Soul jest ładniejszy niż "herbaciano-rumowy" Imperial. I spokojniejszy. Ma ciekawszy początek, gdzie bardzo ładnie współgra mięta i bergamotka i w którym nie ma, jak w wielu, wielu wodach wyczuwalnych akcentów cytrusowych. To ciepły zapach i choć w którymś momencie rzeczywiście może budzić skojarzenia z 1 Million, to jednak młodszy Imperial ma z zapachem od Paco Rabanne więcej wspólnego. Black Soul jest bardziej żywiczno-drzewno-ziołowy, nie ma tej słodkości co 1 Million - na całe zresztą szczęście. Jest piękny, działa na mnie bardzo "uspokajająco", nie drażni, nie męczy. Ma bardzo dobrą trwałość- praktycznie cały dzień i bardzo fajny flakon. Zdecydowanie wart polecenia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus Black Soul, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus Black Soul, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Soul marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Soul marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ted Lapidus Black Soul Imperial Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Gucci Gucci pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Thierry Mugler A*Men Lalique Lalique Pour Homme Viktor&Rolf Spicebomb Kenzo Power Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Azzaro Visit For Men Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Versace Versace Man Gucci Envy for Men Yves Saint Laurent Body Kouros Cacharel Amor Pour Homme Tentation Azzaro Twin for Men Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Miraculum Chopin Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Paul Smith Paul Smith Man