Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Black Soul Ted Lapidus dla mężczyzn

Black Soul Ted Lapidus dla mężczyzn

cynamonowy

Black Soul marki Ted Lapidus to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Black Soul został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Carlin. Perfumy zawierają takie składniki, jak balsam tolu, mięta, cynamon, piżmo, chiński cedr, drzewo gwajakowe, neroli, szafran, bergamotka, kardamon, Żywice i kwiat cytryny.

Balsam Tolu Mięta Cynamon Piżmo Chiński cedr Drzewo gwajakowe Neroli Szafran Bergamotka Kardamon Żywice Kwiat cytryny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Soul by Ted Lapidus.

1 Million Intense
1 Million

Black Soul Recenzje Perfum

amen
amen

Gdyby szatan urządził ostrą imprezę na ul. Mazowieckiej w Warszawie, to taki właśnie zapach unosiłby się dookoła. Zapach słodkich perfum, kwiatów, stopionych pyt winylowych i przepalonych bezpieczników.
Takie był moje pierwsze wrażenie kiedy powąchałem ten zapach parę lat temu. Stopione winyle, jakiś tytoń, jakaś lukrecja, przyprawy, zapach spalonego przedłużacza, cynamon, skóra.... Nie wszystkie nuty się znajdują w spisie ale chyba mój opis oddaje to, czym pachną te perfumy. Spokój? Jak dla mnie niepokój, lub faktycznie spokój jaki panuje po wielkim pożarze klubu, kiedy tlą się jeszcze zgliszcza wraz z uczestnikami imprezy. No dobrze, trochę przesadzam, ale jak dla mnie zapach kojarzy się z czymś industrialnym, kopcącym się plastikiem przypalonym syropem na kaszel. Dym, smoła, zgliszcza i asfalt.
Czy to źle? Skoro kupiłem ten zapach to chyba nie do końca. Nie mam pojęcia o zapachach niszowych ale Ted Lapidus moim zdaniem pretenduje do niszy. Nie mam ochoty dzisiaj rozpisywać się o nutach. Ważniejsza jest dzisiaj dla mnie impresja związana z tym zapachem. A Wrażenia są dość skrajne. Z jednej strony nie mogłem odmówić sobie kupna zapachu, z drugiej strony wywołuje u mnie dość duży niepokój. I przyznaje, zapach jest dobry, jednak jak arcydzieło Beksińskiego, na które spogląda się chętnie, ale jednak wywołuje u nas silne emocje strachu, lęku lub obawy. Będę zakładał na specjalne okazje, kiedy będę czuł się na siłach aby unieść ten klimat.
Nie zawsze mam ochotę nosić zapach piekła do którego strąceni zostali ludzie skazani za próżność i pychę. Albo inaczej: to trochę taki zapach apokalipsy, która spotkała ludzi oddających się ostrej imprezie w modnym klubie. Opary rozgrzanego ciała, kwiatów i śmierci w jednym flakonie. Chyba to wszystko co opisałem wystarczy, żeby oddać charakter tego zapachu. Wiem! Nazwałbym chyba ten zapach One Million of dead bodies. Tak troche z przekąsem... albo i nie.
Zapach naprawdę dobry, tyle że bardzo mroczny.

Grażyna
Grażyna

Pierwszy zapach męski, na który skusiłam się ponad rok temu, pod wpływem kobiecej opinii na temat Black Soul Imperial. Black Soul używałam wielokrotnie w okresie letnim i nikt z mojego otoczenia kompletnie nie zwrócił uwagi, że to męskie nuty. Na opakowaniu nie mogłam dopatrzeć się napisu :for men, więc ja wpisuję go zdecydowanie w kategorię unisex.
Na mojej skórze wyczuwam balsamiczno-cynamonowe nuty z subtelną miętą i dokładnie wyważonymi cytrusami. Kompozycja ciepła, przytulna, przywodząca na myśl czułe chwile z ukochanym , taki magiczny substytut mężczyzny za którym się tęskni. Z wymienionych składników żaden specjalnie się nie wybija, wszystkie tworzą bardzo zgrany zespół, trudno więc jest mi wychwycić wszystkie elementy. Trwałość na skórze kilkugodzinna. Moim zdaniem jeden z doskonałych zapachów, którym śmiało można się dzielić z mężczyzną. Mój pierwszy i bardzo udany eksperyment używania męskiej woni.Duży plus daję również za opakowanie.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Testuję obu braci jednocześnie i jedno jest pewne- starszy Black Soul jest ładniejszy niż "herbaciano-rumowy" Imperial. I spokojniejszy. Ma ciekawszy początek, gdzie bardzo ładnie współgra mięta i bergamotka i w którym nie ma, jak w wielu, wielu wodach wyczuwalnych akcentów cytrusowych. To ciepły zapach i choć w którymś momencie rzeczywiście może budzić skojarzenia z 1 Million, to jednak młodszy Imperial ma z zapachem od Paco Rabanne więcej wspólnego. Black Soul jest bardziej żywiczno-drzewno-ziołowy, nie ma tej słodkości co 1 Million - na całe zresztą szczęście. Jest piękny, działa na mnie bardzo "uspokajająco", nie drażni, nie męczy. Ma bardzo dobrą trwałość- praktycznie cały dzień i bardzo fajny flakon. Zdecydowanie wart polecenia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Lapidus Black Soul, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Lapidus Black Soul, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Soul marki Ted Lapidus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Soul marki Ted Lapidus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ted Lapidus Black Soul Imperial Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Azzaro Visit For Men Gucci Gucci pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Thierry Mugler A*Men Lalique Lalique Pour Homme Kenzo Power Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Viktor&Rolf Spicebomb Versace Versace Man Gucci Envy for Men Yves Saint Laurent Body Kouros Cacharel Amor Pour Homme Tentation Azzaro Twin for Men Calvin Klein Escape Miraculum Chopin