Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

XO Extraordinary Ted Baker dla kobiet

XO Extraordinary Ted Baker dla kobiet

Mam: 1

tuberozowy

XO Extraordinary marki Ted Baker to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutę głowy stanowi kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami serca są jaśmin, gardenia i tuberoza; nutami bazy są piżmo i heliotrop.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Jaśmin Gardenia Tuberoza

Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about XO Extraordinary by Ted Baker.

XO Extraordinary Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Baker XO Extraordinary, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Baker XO Extraordinary, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum XO Extraordinary marki Ted Baker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu XO Extraordinary marki Ted Baker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Sui Love Jil Sander Style Summer Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Penhaligon`s Ellenisia Jessica McClintock Jessica McClintock Guerlain Idylle Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Atelier Flou Sloane Rose Regency Cosmetics Sultre April Aromatics Jasmina Norma Kamali Jazmin DSH Perfumes Padme Lotus