Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

W Ted Baker dla kobiet

W Ted Baker dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

W marki Ted Baker to kwiatowe perfumy dla kobiet. W został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są liść figi, piwonia, afrykański fiołek i fiołek parmeński; nutami serca są liść czarnej porzeczki, orchidea i malina; nutami bazy są wanilia i cedr.

Liść figi Piwonia Afrykański fiołek Fiołek parmeński

Liść czarnej porzeczki Orchidea Malina

Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about W by Ted Baker.

W Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Baker W, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Baker W, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum W marki Ted Baker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu W marki Ted Baker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Poeme Calvin Klein Eternity Moment Carla Fracci Carla Fracci Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Alfred Sung Forever Givenchy So Givenchy Arrogance Arrogance pour Femme Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Pacifica Egyptian Bergamot Rose JoAnne Bassett Camille Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set Yves Rocher Vie Privée