Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

W Ted Baker dla kobiet

W Ted Baker dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

W marki Ted Baker to kwiatowe perfumy dla kobiet. W został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są liść figi, piwonia, afrykański fiołek i fiołek parmeński; nutami serca są liść czarnej porzeczki, orchidea i malina; nutami bazy są wanilia i cedr.

Liść figi Piwonia Afrykański fiołek Fiołek parmeński

Liść czarnej porzeczki Orchidea Malina

Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about W by Ted Baker.

W Recenzje Perfum

W by Ted Baker 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Baker W, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Baker W, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum W marki Ted Baker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu W marki Ted Baker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Versace Metal Jeans Women Trussardi Trussardi Jeans Guerlain Lights Of Champs-Elysees Jean Patou 1000 Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Geoffrey Beene Geoffrey Beene Miller Harris Coeur de Fleur Acca Kappa Mimosa Ocean Pacific Ocean Pacific for Women Profumum Roma Tuberosa Le Labo Bouquet Blanc