Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

W Ted Baker dla kobiet

W Ted Baker dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

W marki Ted Baker to kwiatowe perfumy dla kobiet. W został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są liść figi, piwonia, afrykański fiołek i fiołek parmeński; nutami serca są liść czarnej porzeczki, orchidea i malina; nutami bazy są wanilia i cedr.

Liść figi Piwonia Afrykański fiołek Fiołek parmeński

Liść czarnej porzeczki Orchidea Malina

Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about W by Ted Baker.

W Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Baker W, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Baker W, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum W marki Ted Baker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu W marki Ted Baker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nanette Lepore Love Bird Pupa Very Flower Orchidea St. John St. John Eau de Parfum Accord Parfait Rose & Neroli Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Guerlain Idylle Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille Rothenstein Cri de Fleur Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach Sanctuary Black Iris & Peony