Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sweet Treats Vida Ted Baker dla kobiet

Sweet Treats Vida Ted Baker dla kobiet

Sweet Treats Vida Ted Baker dla kobiet Zdjęcia

Sweet Treats Vida marki Ted Baker to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sweet Treats Vida został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są grejpfrut i malina; nutą serca jest dzika róża; nutami bazy są Śliwka i piżmo.

Grejpfrut Malina

Dzika róża

Śliwka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Treats Vida by Ted Baker.

Sweet Treats Vida Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Baker Sweet Treats Vida, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Baker Sweet Treats Vida, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Treats Vida marki Ted Baker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Treats Vida marki Ted Baker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Chantal Thomass Cacharel Promesse Eau Fraîche Juliette Has A Gun Miss Charming Liz Claiborne Curve Ralph Lauren Ralph Cool Victoria`s Secret Basic Instinct Laura Mercier Eau Gourmande Violette Victoria`s Secret Back to Pink Flirt! Flirtatious Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition CnR Create Virgo O Boticario Myriad