Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Skinwear Ten for Men Ted Baker dla mężczyzn

Skinwear Ten for Men Ted Baker dla mężczyzn

Mam: 1

cynamonowy

Skinwear Ten for Men marki Ted Baker to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Skinwear Ten for Men został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa, cynamon i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i wanilia.

Mandarynka Bergamotka Kardamon

Gałka muszkatołowa Cynamon Jaśmin

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Skinwear Ten for Men by Ted Baker.

Skinwear Ten for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Baker Skinwear Ten for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Baker Skinwear Ten for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Skinwear Ten for Men marki Ted Baker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Skinwear Ten for Men marki Ted Baker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gieffeffe Escada Escada Sport  Sport Spirit Givenchy Monsieur de Givenchy Domenico Caraceni Ivy League Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Miller Harris Le Petit Grain Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper Gendarme Gendarme Green Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Dorin Roses des Vents Nord Anya`s Garden Light