Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Secondscent Ted Baker dla kobiet

Secondscent Ted Baker dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny

Secondscent marki Ted Baker to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są głóg, konwalia i anyż; nutami serca są jaśmin, heliotrop i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Głóg Konwalia Anyż

Jaśmin Heliotrop Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secondscent by Ted Baker.

Secondscent Recenzje Perfum

Secondscent by Ted Baker 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Baker Secondscent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Baker Secondscent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secondscent marki Ted Baker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secondscent marki Ted Baker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels First Love Versace Crystal Noir Sahlini Parfums La Femme Le Labo Neroli 36 Jesus Del Pozo Halloween Tropical Yves Rocher Rose Ispahan Lucy B Tiare Coconut Ayala Moriel Sutul Mona di Orio Carnation Houbigant Raffinee Al Haramain Perfumes Affaf Danielle Steel Danielle