Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Secondscent Ted Baker dla kobiet

Secondscent Ted Baker dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny

Secondscent marki Ted Baker to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są głóg, konwalia i anyż; nutami serca są jaśmin, heliotrop i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Głóg Konwalia Anyż

Jaśmin Heliotrop Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secondscent by Ted Baker.

Secondscent Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Baker Secondscent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Baker Secondscent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secondscent marki Ted Baker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secondscent marki Ted Baker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Panthere Dolce&Gabbana The One Britney Spears In Control Curious Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Rance 1795 Rouge Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Mona di Orio Carnation Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan S.T. Dupont Miss Dupont Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender Coleen Rooney Butterflies