Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Second Skin Ted Baker dla mężczyzn

Second Skin Ted Baker dla mężczyzn

Mam: 1

Second Skin marki Ted Baker to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Second Skin został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alain Astori. Nutami głowy są bergamotka i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa, lawenda i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są ambra, piżmo i wetyweria.

Bergamotka Kardamon

Gałka muszkatołowa Lawenda Szałwia muszkatołowa

Ambra Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Second Skin by Ted Baker.

Second Skin Recenzje Perfum

Muzzer27
Muzzer27

Pierwsze wrażenie po zetknięciu się z Second Skin może być mylące, bowiem zapach uderza nasze nozdrza dziwną, słodką mieszanką imbiru z syropem wykrztuśnym. Po chwili zapach przylega do ciała i cały czas pozostaje blisko skóry. Trwałość jest dobra, a i w locie Second Skin potrafi pozostawić przyjemną dla nosa smużkę i do reszty skołować odbiorcę. Bo Second Skin jest...inny, trochę dziwny, a jednocześnie pogodny i ciepły. To sympatyczny dziwoląg, którego zaczynasz lubić coraz bardziej z każdym dniem obcowania z nim. To przyjemny i z pewnością niejednoznaczny casualowy zapach, którym możesz pachnieć wszędzie i o każdej porze i w którym czujesz się po prostu dobrze. Nazwa ,,druga skóra" pasuje do niego idealnie. Flakon ala ,,easy grip" dodaje mu szczyptę sportowego charakteru i sam w sobie również jest intrygujący.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Baker Second Skin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Baker Second Skin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Second Skin marki Ted Baker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Second Skin marki Ted Baker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Guerlain Shalimar Annayake Tsukimi Fendi Life Essence Chanel Coco Eau de Parfum Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach S.T. Dupont Signature for Men L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Mysterieuse XII Perry Ellis Perry Black for Him JoAnne Bassett Spicy Oriental Yves Rocher Aztek Kristen Michele Epice Orientale