Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Endurance Women Ted Baker dla kobiet

Endurance Women Ted Baker dla kobiet

Endurance Women marki Ted Baker to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Endurance Women został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak marakuja, drzewo sandałowe i róża turecka.

Marakuja Drzewo sandałowe Róża turecka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Endurance Women by Ted Baker.

Endurance Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ted Baker Endurance Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ted Baker Endurance Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Endurance Women marki Ted Baker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Endurance Women marki Ted Baker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aftelier Cognac Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Gattinoni Pret a Porter Christian Dior J`Adore L`Absolu Ulric de Varens Mini Pretty Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Carolina Gynning Go Girl! Anya`s Garden River Cali, prev. Riverside So...? So…? Kiss me Keiko Mecheri Hanae Strange Invisible Perfumes Tropical Vial