Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Maali Al Wazeer Oud Tayyib dla mężczyzn

Maali Al Wazeer Oud Tayyib dla mężczyzn

Maali Al Wazeer Oud marki Tayyib to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są Żywice, szafran i nuty ziołowe; nutami bazy są ambra, cedr i paczula.

Cytrusy

Żywice Szafran Nuty ziołowe

Ambra Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maali Al Wazeer Oud by Tayyib.

Maali Al Wazeer Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tayyib Maali Al Wazeer Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tayyib Maali Al Wazeer Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maali Al Wazeer Oud marki Tayyib. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maali Al Wazeer Oud marki Tayyib reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Hugo Energise Ralph Lauren Polo Explorer Paul Smith Sunshine Edition for Men Bruno Banani Time to Play Men Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Crabtree & Evelyn Uncharted Geo. F. Trumper GFT Mark Buxton Black Angel Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited Gucci Gucci by Gucci Sport CB I Hate Perfume Cedarwood Tea CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea