Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

No 74 Victorian Lime Taylor of Old Bond Street dla mężczyzn

No 74 Victorian Lime Taylor of Old Bond Street dla mężczyzn

No 74 Victorian Lime marki Taylor of Old Bond Street to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lima i cytrusy; nutami serca są fuksja i róża; nutami bazy są nuty drzewne i mech.

Lima Cytrusy

Fuksja Róża

Nuty drzewne Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 74 Victorian Lime by Taylor of Old Bond Street.

No 74 Victorian Lime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Taylor of Old Bond Street No 74 Victorian Lime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Taylor of Old Bond Street No 74 Victorian Lime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 74 Victorian Lime marki Taylor of Old Bond Street. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 74 Victorian Lime marki Taylor of Old Bond Street reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Clinique Clinique Happy Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Air-Val International Winnie The Pooh Guerlain Eau de Cologne du 68 Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper IVR Swiss Group Eaudesalpes Hierba Verbena & Te Verde Guerlain Eau de Guerlain Max Deville Camera for Men Acorelle Verveine Agrumes Rasasi Chastity Men Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Antonio Miro Colonia