Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

White Lily of the Valley Taylor of London dla kobiet

White Lily of the Valley Taylor of London dla kobiet

mydlany

White Lily of the Valley marki Taylor of London to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak konwalia.

Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Lily of the Valley by Taylor of London.

White Lily of the Valley Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Taylor of London White Lily of the Valley, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Taylor of London White Lily of the Valley, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Lily of the Valley marki Taylor of London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Lily of the Valley marki Taylor of London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Christian Lacroix Adidas Floral Dream Britney Spears Curious Heart Chantecaille Le Jasmin Jessica McClintock Always & Forever Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang DL & Co Angels Trumpet Shiseido Rosarium American Beauty Beloved Dana Love's Baby Soft Faith Hill True