Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Delicate Freesia Taylor of London dla kobiet

Delicate Freesia Taylor of London dla kobiet

lekko korzenny

Delicate Freesia marki Taylor of London to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, mech dębowy, frezja i lilia.

Paczula Mech dębowy Frezja Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delicate Freesia by Taylor of London.

Delicate Freesia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Taylor of London Delicate Freesia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Taylor of London Delicate Freesia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delicate Freesia marki Taylor of London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delicate Freesia marki Taylor of London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Miss Dior Cacharel Liberte La Perla La Perla Il Profvmo Coquelicot Molinard Une Histoire de Chypre Luciano Soprani Strass Grossmith Hasu-no-Hana DSH Perfumes Rose Vert Infusion Organique Sands of Morocco Marc de la Morandiere Bleu de Chine Arno Sorel Mitsy Niven Morgan Jean Baptiste 1717