Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Wonderstruck Taylor Swift dla kobiet

Wonderstruck Taylor Swift dla kobiet

Wonderstruck Taylor Swift dla kobiet Filmy Wonderstruck Taylor Swift dla kobiet Filmy
Wonderstruck Taylor Swift dla kobiet Zdjęcia Wonderstruck Taylor Swift dla kobiet Zdjęcia Wonderstruck Taylor Swift dla kobiet Zdjęcia Wonderstruck Taylor Swift dla kobiet Zdjęcia Wonderstruck Taylor Swift dla kobiet Zdjęcia Wonderstruck Taylor Swift dla kobiet Zdjęcia

Wonderstruck marki Taylor Swift to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Wonderstruck został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Nutami głowy są frezja, herbata, jeżyna, malina i kwiat jabłoni; nutami serca są wanilia, wiciokrzew i hibiskus; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i brzoskwinia.

Frezja Herbata Jeżyna Malina Kwiat jabłoni

Wanilia Wiciokrzew Hibiskus

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wonderstruck by Taylor Swift.

Secret Fantasy Midnight
Wonderstruck Enchanted

Wonderstruck Recenzje Perfum

Roxi88
Roxi88

Pierwsze użycie - o nie, dominująca malina kompletnie nie pasuje do całości. Przy kolejnych użyciach było znacznie lepiej. Bardzo podobają się mężowi :) Słodycz tych perfum na pewno przypadnie do gustu fanom Escady - zdecydowanie jest w nich nuta charakterystyczna dla tych perfum. Wczoraj poczułam Wonderstruck na kimś w autobusie i to zachęciło mnie do wystawienia recenzji. W końcu pojęłam całość kompozycji - to herbata z sokiem malinowym! Genialne w swej prostocie! A jako że w końcu pojęłam istotę tych perfum to oceniam je bardzo pozytywnie. Niestety trwałość pozostawia wiele do życzenia (utrzymuje się na skórze max do 4 godzin).

Izabela
Izabela

Obłędnie słodkie. Malina do sześcianu, a raczej jej sok zalał całą kompozycję.
Wonderstruck to dla mnie typowy owocowy gourmand.
Nuty owocowe z pokaźną wanilią kontra nuty kwiatowe. W tle drzewo sandałowe kibicuje zespołom.
Po pierwszej połowie wynik jest zdecydowanie 1:0 dla owoców.
W drugiej połowie sędzia wanilia dyktuje rzut karny. Takiego prezentu nie marnują owoce. Malina strzela karnego.
Mecz kończy się wynikiem 2:0 dla drużyny owoców.
Sandałowiec gratuluje zwycięzcom i nagradza pokonanych brawami za duch walki.

Zakupowe okazje

EDP Mini 0.16oz
15.99 USD
Womens Variety by Parfums International 3 Piece Mini Variety With Fantasy Britney Spears .16 oz Someday By Justin Bieber .25 oz Wonderstruck Taylor Swift .17 oz All Are EDP Minis for Women
16.99 USD
Wonderstruck Perfume by Taylor Swift, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
19.99 USD
Wonderstruck Taylor Swift by Taylor Swift Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
21.86 USD
26.99 USD
Wonderstruck Taylor Swift by Taylor Swift Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Wonderstruck Taylor Swift by Taylor Swift Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
30.99 USD
Wonderstruck Taylor Swift by Taylor Swift Eau de Parfum Spray 3.4 oz Body Lotion 3.3 oz Bath Gel 3.4 oz for Women
34.00 USD
Taylor Swift Wonderstruck Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Taylor Swift Wonderstruck Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Eau De Parfum 1oz
34.50 USD
Taylor Swift Wonderstruck Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Taylor Swift Wonderstruck Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
36.99 USD
Wonderstruck Taylor Swift by Taylor Swift Eau de Parfum Spray 3.4 oz Clutch for Women
44.50 USD
Taylor Swift Wonderstruck Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Taylor Swift Wonderstruck Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
61.99 USD
Wonderstruck Taylor Swift by Taylor Swift Eau de Parfum Spray 3.4 oz Body Lotion 3.4 oz Solid Perfume Pencil .10 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Taylor Swift Wonderstruck, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Taylor Swift Wonderstruck, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wonderstruck marki Taylor Swift. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wonderstruck marki Taylor Swift reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Eau de Parfum Guerlain My Insolence Kenzo Kenzo Amour Yves Rocher Vanille Noire Nina Ricci Ricci Ricci Rihanna Reb'l Fleur Yves Rocher Neonatura Cocoon Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Cacharel LouLou Estée Lauder Sensuous Guerlain Insolence Thierry Mugler Alien Essence Absolue Salvatore Ferragamo Signorina Moschino Moschino Funny! Versace Versace Essence Emotional Elizabeth Arden Sunflowers Gucci Gucci pour Homme Burberry Burberry Body Rose Gold Azzaro Visit for Women Vince Camuto Vince Camuto