Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Zeta Tauer Perfumes dla kobiet

Zeta Tauer Perfumes dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Zeta Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia Zeta Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Zeta marki Tauer Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, kwiat lipy, róża i neroli; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i korzeń irysa.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Kwiat lipy Róża Neroli

Drzewo sandałowe Wanilia Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zeta by Tauer Perfumes.

L'Amandiere

Zeta Recenzje Perfum

Nie wiem czy rzeczywiście tak pachnie kwiat lipy, bo nie kojarzę tego zapachu w naturze. Średnio mi się podoba - jest na początku mydlano - cytrusowy w sposób kojarzący się ze środkami czystości, potem dołącza całkiem przyjemna nuta wysuszonego siana, później zapach lekko się wysładza i znika ze skóry. Nie jest ani intensywny ani trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes Zeta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes Zeta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zeta marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zeta marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

James Heeley L'Amandiere James Heeley Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements Tauer Perfumes 14 Noontide Petals Diptyque Eau de Lierre James Heeley Sel Marin L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Hermes Eau des Merveilles Olivier Durbano Jade Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Diptyque Ofresia Serge Lutens Feminite du Bois Serge Lutens Chergui Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Donna Karan Black Cashmere Prada Infusion d'Oeillet Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Diptyque L'Eau de L'Eau Tauer Perfumes Sotto La Luna Gardenia Juniper Ridge Yuba River Backpacker’s Cologne Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation