Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pentachords White Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Pentachords White Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Pentachords White Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pentachords White Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pentachords White Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pentachords White marki Tauer Perfumes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pentachords White został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia, brazylijskie drzewo różane, fiołek, korzeń irysa i irys.

Ambra Wanilia Brazylijskie drzewo różane Fiołek Korzeń irysa Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pentachords White by Tauer Perfumes.

Pentachords White Recenzje Perfum

Bardzo fajny zapach, ale ostrzegam - tylko dla wielbicieli pudru. Ma ponoć tylko 5 nut i rzeczywiście udaje mi się je wyodrębnić. Bardzo pudrowy irys i fiołek, sporo nut drzewnych, a w bazie słodkawa, dość delikatna ambra i wanilia.

Wszystko przykryte woalką pudru - ale nie jest to puder kosmetyczny, jest dość syntetyczny, słodki i pylisty, i kojarzy mi się z cukierkami - piankami marshmallows. Niestety zapach jest mało intensywny i dość nietrwały.

Pentachords White by Tauer Perfumes 2.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes Pentachords White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes Pentachords White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pentachords White marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pentachords White marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Dolce&Gabbana By Abinoam Cobice Al-Rehab Al Hanouf Agent Provocateur Strip Bond No 9 West Side Prada Infusion d'Iris Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Ramon Molvizar Sol (Sun) Ella Mikao Yujin Feroce Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Ava Luxe Nude Musk ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque