Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pentachords White Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Pentachords White Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Pentachords White Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pentachords White Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pentachords White Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pentachords White marki Tauer Perfumes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pentachords White został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia, brazylijskie drzewo różane, fiołek, korzeń irysa i irys.

Ambra Wanilia Brazylijskie drzewo różane Fiołek Korzeń irysa Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pentachords White by Tauer Perfumes.

Pentachords White Recenzje Perfum

Bardzo fajny zapach, ale ostrzegam - tylko dla wielbicieli pudru. Ma ponoć tylko 5 nut i rzeczywiście udaje mi się je wyodrębnić. Bardzo pudrowy irys i fiołek, sporo nut drzewnych, a w bazie słodkawa, dość delikatna ambra i wanilia.

Wszystko przykryte woalką pudru - ale nie jest to puder kosmetyczny, jest dość syntetyczny, słodki i pylisty, i kojarzy mi się z cukierkami - piankami marshmallows. Niestety zapach jest mało intensywny i dość nietrwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes Pentachords White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes Pentachords White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pentachords White marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pentachords White marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Fresh Cannabis Rose Michael Kors Michael Benetton United Colors of Benetton Unisex Kenneth Cole Reaction for Her Le Labo Rose 31 Guepard Espiegle Sonoma Scent Studio Voile de Violette Chopard Cascade Cristiano Fissore Cashmere for Women UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King