Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

PHI Une Rose de Kandahar Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

PHI Une Rose de Kandahar Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
PHI Une Rose de Kandahar Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

PHI Une Rose de Kandahar marki Tauer Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. PHI Une Rose de Kandahar został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są morela, cynamon, migdał i bergamotka; nutami serca są róża, geranium i liść tytoniu; nutami bazy są paczula, wetyweria, wanilia, fasolka tonka, piżmo i ambra.

Morela Cynamon Migdał Bergamotka

Róża Geranium Liść tytoniu

Paczula Wetyweria Wanilia Fasolka tonka Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PHI Une Rose de Kandahar by Tauer Perfumes.

PHI Une Rose de Kandahar Recenzje Perfum

Wbrew nazwie róży nie czuję prawie w ogóle, gdzieś tam miga w tle, ale jest przytłoczona przede wszystkim bardzo ładną, intensywną paczulą i wetiwerem, z dużą dawką nieco zwierzęcego piżma, tradycyjnej bazy Tauera brak.

Bardzo interesujący zapach, lekko męski na mojej skórze, intrygujący, mógłby być jedynie trwalszy, ale i tak kilka godzin wytrzymuje na skórze. Generalnie dobra robota.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes PHI Une Rose de Kandahar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes PHI Une Rose de Kandahar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PHI Une Rose de Kandahar marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PHI Une Rose de Kandahar marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Atelier Cologne Oud Saphir Guerlain Songe d'un Bois d'Ete Atelier Cologne Cedrat Enivrant Guerlain Rose Nacree du Desert Carner Barcelona Rima XI Jardins d’Ecrivains Marlowe Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire California Reverie Piotr Czarnecki Sensei Montale Powder Flowers M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Juliette Has A Gun Lady Vengeance Lubin Idole Eau de Parfum Comme des Garcons Black M. Micallef Gaiac Atelier Cologne Blanche Immortelle Tauer Perfumes Cologne du Maghreb Nicolai Parfumeur Createur Ambre Cashmere Intense Maison Gabriella Chieffo Lye Maison Gabriella Chieffo Acquasala Atelier des Ors Cuir Sacré