Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

PHI Une Rose de Kandahar Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

tytoniowy
PHI Une Rose de Kandahar Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

PHI Une Rose de Kandahar marki Tauer Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. PHI Une Rose de Kandahar został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są morela, cynamon, migdał i bergamotka; nutami serca są róża, geranium i liść tytoniu; nutami bazy są paczula, wetyweria, wanilia, fasolka tonka, piżmo i ambra.

Morela Cynamon Migdał Bergamotka

Róża Geranium Liść tytoniu

Paczula Wetyweria Wanilia Fasolka tonka Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PHI Une Rose de Kandahar by Tauer Perfumes.

PHI Une Rose de Kandahar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes PHI Une Rose de Kandahar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes PHI Une Rose de Kandahar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PHI Une Rose de Kandahar marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PHI Une Rose de Kandahar marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jardins d’Ecrivains Marlowe Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire California Reverie Ramon Monegal Dubai Next to Me Maison Gabriella Chieffo Lye Tauer Perfumes Cologne du Maghreb Nicolai Parfumeur Createur Ambre Cashmere Intense Maison Gabriella Chieffo Acquasala Atelier des Ors Cuir Sacré Van Cleef & Arpels Ambre Imperial Jul et Mad Paris Aqua Sextius Rania J Lavande 44 Ann Gerard Rose Cut Amouage The Library Collection Opus VIII Evody Parfums Cuir Blanc Puredistance White Ex Idolo Thirty-three Atelier Cologne Blanche Immortelle Atelier Cologne Oud Saphir Atelier Cologne Cedrat Enivrant Atelier Cologne Mandarine Glaciale