Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Lonesome Rider Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Lonesome Rider Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny

Lonesome Rider marki Tauer Perfumes to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Lonesome Rider został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, przyprawy, pieprz, irys, róża, kadzidło, skóra, wetyweria, drzewo sandałowe i ambra.

Cytrusy Przyprawy Pieprz Irys Róża Kadzidło Skóra Wetyweria Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lonesome Rider by Tauer Perfumes.

Lonesome Rider Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes Lonesome Rider, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes Lonesome Rider, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lonesome Rider marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lonesome Rider marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Rochas Byzantine Nautilus Nautilus Black Marlin Laura Mercier Nuits Enchantees Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate Le Labo Labdanum 18 Christina Aguilera X Pose Stardust Norma Kamali Incense Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat Mazzolari Ambra Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme