Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Lonesome Rider Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Lonesome Rider Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny

Lonesome Rider marki Tauer Perfumes to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Lonesome Rider został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, przyprawy, pieprz, irys, róża, kadzidło, skóra, wetyweria, drzewo sandałowe i ambra.

Cytrusy Przyprawy Pieprz Irys Róża Kadzidło Skóra Wetyweria Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lonesome Rider by Tauer Perfumes.

Lonesome Rider Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes Lonesome Rider, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes Lonesome Rider, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lonesome Rider marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lonesome Rider marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bvlgari Omnia Abinoam Desejo Joop! Nightflight Serge Lutens Fumerie Turque Ayala Moriel Gigi Montale Aoud Ambre Diptyque L'Eau Renee Amber The Different Company Oriental Lounge Tonatto Profumi Amir Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir