Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne du Maghreb Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Cologne du Maghreb Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Cologne du Maghreb Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cologne du Maghreb marki Tauer Perfumes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cologne du Maghreb został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i szałwia muszkatołowa; nutami serca są rozmaryn, kwiat pomarańczy, lawenda, neroli i róża; nutami bazy są cedr atlaski, labdanum, wetyweria i ambra.

Cytryna Bergamotka Szałwia muszkatołowa

Rozmaryn Kwiat pomarańczy Lawenda Neroli Róża

Cedr atlaski Labdanum Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne du Maghreb by Tauer Perfumes.

Cologne du Maghreb Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes Cologne du Maghreb, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes Cologne du Maghreb, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne du Maghreb marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne du Maghreb marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Extreme Davidoff Cool Water Game Happy Summer Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Paco Rabanne Paco Air-Val International Winnie The Pooh Comme des Garcons Energy C Lemon Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Ocean Pacific OP Juice Ted Baker Skinwear Ten for Men Illume Happiology Yuzu Mint Montgomery Taylor Paratus Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale