Marki » T-Z » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

14 Noontide Petals Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

14 Noontide Petals Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy
14 Noontide Petals Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 14 Noontide Petals Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 14 Noontide Petals Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 14 Noontide Petals Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

14 Noontide Petals marki Tauer Perfumes to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 14 Noontide Petals został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są aldehydy, bergamotka i geranium bourbon; nutami serca są róża, ylang-ylang, tuberoza i jaśmin; nutami bazy są paczula, wanilia, drzewo sandałowe, olibanum, irys, styraks i wetyweria.

Aldehydy Bergamotka Geranium bourbon

Róża Ylang-ylang Tuberoza Jaśmin

Paczula Wanilia Drzewo sandałowe Olibanum Irys Styraks Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 14 Noontide Petals by Tauer Perfumes.

14 Noontide Petals Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Zgadzam się. Noontide Petals są cudowne.
Oszałamiające białe kwiaty, cytrusy i aldehydy.
Niby to klasyczny białokwiatowy akord, ale ma w sobie coś absolutnie wyjątkowego - jest przeczysty, bez grama maślanego tuberozowego tłuszczu.
Cytrusy i aldehydy łączą się w ultraświeży, przeszywający duet.
Razem tworzą kompozycję totalnie urzekającą, słodką jak loukhoum albo landrynki o smaku kwiatów i cytrusów, i jednocześnie unoszącą się nad ziemią dzięki świetlistym aldehydom.
Przenikliwe, nadzwyczajne, do zakochania od pierwszego powąchania!

Ależ cudo. Piękne, cytrynowe aldehydy z geranium, ylang-ylang, jaśminem i całą masą innych kwiatów. Początek przypomina pierwsze nuty Chanel no.5, ale unowocześnione, bardziej gęste, nie tak gorzkie.

Baza jest waniliowo – pudrowa, pylista, niczym cukier puder. Trwałość świetna. Chcę go...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes 14 Noontide Petals, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes 14 Noontide Petals, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 14 Noontide Petals marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 14 Noontide Petals marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Tom Ford Costa Azzurra Parfumerie Generale PG25 Indochine Guerlain Tonka Imperiale Penhaligon`s Juniper Sling Byredo Gypsy Water Juliette Has A Gun Not A Perfume Byredo Pulp L`Artisan Parfumeur Caligna Hermes Eau des Merveilles Estée Lauder Pure White Linen Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Olfactive Studio Still Life Eau D`Italie Jardin du Poete Diptyque Volutes Diptyque Philosykos Diptyque Tam Dao Donna Karan Black Cashmere Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Diptyque Eau Moheli