Marki » T-Z » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

14 Noontide Petals Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

14 Noontide Petals Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 3

aldehydowy
14 Noontide Petals Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 14 Noontide Petals Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 14 Noontide Petals Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 14 Noontide Petals Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

14 Noontide Petals marki Tauer Perfumes to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 14 Noontide Petals został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są aldehydy, bergamotka i geranium bourbon; nutami serca są róża, ylang-ylang, tuberoza i jaśmin; nutami bazy są paczula, wanilia, drzewo sandałowe, olibanum, irys, styraks i wetyweria.

Aldehydy Bergamotka Geranium bourbon

Róża Ylang-ylang Tuberoza Jaśmin

Paczula Wanilia Drzewo sandałowe Olibanum Irys Styraks Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 14 Noontide Petals by Tauer Perfumes.

14 Noontide Petals Recenzje Perfum

Ależ cudo. Piękne, cytrynowe aldehydy z geranium, ylang-ylang, jaśminem i całą masą innych kwiatów. Początek przypomina pierwsze nuty Chanel no.5, ale unowocześnione, bardziej gęste, nie tak gorzkie.

Baza jest waniliowo – pudrowa, pylista, niczym cukier puder. Trwałość świetna. Chcę go...

14 Noontide Petals by Tauer Perfumes 4.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes 14 Noontide Petals, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes 14 Noontide Petals, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 14 Noontide Petals marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 14 Noontide Petals marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tauer Perfumes Sotto La Luna Gardenia Hermes Voyage d'Hermes Parfum Serge Lutens Ambre Sultan James Heeley Coccobello James Heeley Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements Olfactive Studio Still Life Tom Ford Neroli Portofino Tom Ford Mandarino di Amalfi L`Artisan Parfumeur Batucada Diptyque Volutes Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel Chanel Chanel No 5 Eau Premiere (2015) Diptyque Philosykos Thierry Mugler Mugler Cologne Estée Lauder Pure White Linen Annick Goutal Ninfeo Mio Dolce&Gabbana Sicily Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Serge Lutens Chergui Guerlain Shalimar