Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

10 Une Rose Vermeille Tauer Perfumes dla kobiet

10 Une Rose Vermeille Tauer Perfumes dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

10 Une Rose Vermeille Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 10 Une Rose Vermeille Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 10 Une Rose Vermeille Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 10 Une Rose Vermeille Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia

10 Une Rose Vermeille marki Tauer Perfumes to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. 10 Une Rose Vermeille został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są róża, fiołek i malina; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Lawenda Bergamotka Cytryna Amalfi

Róża Fiołek Malina

Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 10 Une Rose Vermeille by Tauer Perfumes.

10 Une Rose Vermeille Recenzje Perfum

Główną rolę grają intensywne, gęste maliny, bardzo słodkie, esencjonalne. W tle delikatna róża, a w bazie dość ciężka wanilia.

Niespecjalnie przypadł mi do gustu – myślałam, że będzie większa równowaga między różą a malinami, że będą się wzajemnie przenikać i uzupełniać, niestety całość przypomina po prostu malinowy dżem. Trwałość świetna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 10 Une Rose Vermeille marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 10 Une Rose Vermeille marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Fleur Defendue Alain Delon Samourai Woman Love Gold Lili Bermuda South Water Victoria`s Secret Berry Kiss Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Gale Hayman Delicious Amber Revlon Reflections Gres Caline Night Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Sinfonia di Note Coeur de Noisette Bjorn Borg Love All Vivid Violet